Z deníku roku 2010 1.

30. března 2011 v 20:53 | Fabulus Girl |  Deníček lvíčat
Archivace deníčkových zápisů z roku 2010, část jedna.22:43 31.8. 2010 Lily Way Black
*otevře deníček*
milý deníčku..
zítra se mi moc nechce do mudlovské školy..na výuku tady na hrádku se strašně těším..doufám, že mi tady učení a úkoly půjdou..
jinak se nemám moc dobře..jeden můj \"milý\" spolužák mě totálně naštval, ale to je fuk..navíc jsme s maminkou chodily několik hodin po městě, takže mě docela bolí nohy, ale co se dá dělat..
prázdniny jsou už u konce a já se s nimi jen nerada loučím, protože o těchto prázdninách jsem narazila tady na ten hrádek a to je přece super.. navíc jsem byla ve Francii, kde to bylo taky moc krásný a chtla bych tam znova..
jinak mám docela novinku..před chvílí jsem byla v komnatě zuřivosti, kvůli tomu spolužákovi a ještě jedné věci, kteru sem nechci psát a prostě jsem zuřila..potom jsem si všimla, že mám několik pramenů zelených vlasů, což mě udivilo..chvíli jsem si myslela, že mi v kadeřnictví nějak pokazili účas, ale pak mě napadlo, jestli bych nemohla být metamorfomág..počkej , zkusím to..*zavře oči a usilovně myslí na to, že chce modré vlasy*..takže není to žádná sláva *podívá se na pár nezměněných pramínků*, ale asi to chce trénovat, ne?a já si vždycky myslela, že nemám žádnou výjimečnou schopnost..taky jsem po tom nijak extra netoužila, ale když už to umím, tak proč to nevyužít..takže budu trénovat měnění podoby..supéér....
ale tahle informace byla jen okrajová..
ale i tak to skusím ještě jednou *zavře oči a tváří se nesmírně soustředěně*..ano..jsou černé!
no..já se s tebou deníčku prozatím loučím a doufám, že se všechna lvíčata mají fajn..
*zaklapne deníček, dá ho na stůl a pádí do ložnice*
Zpráva od: moštoska30.8.10 14:16
Milý deníčku. Všichni se tu chlubí výsledky z postupovek, tak je sem taky napíšu

Formule - A+
Obrana - A+
Lektvary - A+
Bohové - A+
Péče - A
Sny - A

Jsem tak šťasná. Ani nevím, jak se mi to povedlo
Zpráva od: Diggy Mourovatá30.8.10 14:09
Ahojky Deníčku,

tak a jsem ve druhým ročníku. Jsem ráda. Moc mě těší moje výsledky z postupovek, podle mě jsou skvělý, jen se podívej:

lektvary- E
obrana- A
formule- A+
runy- A
POKT- A+
famfrpál- A+
věštění- A
astronomie- E
mudlové- E
bylinky- E
bohové- A

Dobrý, ne? Moc se těším na začátek školního roku.
Pa, Tvá Diggy
Zpráva od: fabulus.girl30.8.10 12:50
*vejde dovnitř sedne si do křesla a začne psát*
Můj milý deníčku,
Dneska jsem se dozvěděla že moje kluběnky budou mít malé ani nevíš jak moc se na ně těším jen bude problém jim vybrat jména

Dále jsem udělala ročníkovky a dostala se do 2. ročníku moje známky jsou následující:
lektvary - A
opčm - E
KF a P - A
Runy - E
POKT - A+
Famfrpál - A+
Věštění - A
Astronomie - M
SM - M
bylinky - M
Bohové E

Jsem tak moc ráda a dále včera jsem zjistila že jsem zvěromág umim se přeměnic v malé lvíče a dneska jsem se dokonce proměnila i ve velkého lva a lvici

Už se nemůžu dočkat druhého ročníku

A taky se těšim až se dozvím výsledky konkurzu na profesora formůlí

Dále mě ash pochválila za to že ten zvěřinec zvládám prej jsem jednička, ale podle mě přehání

A nakonec jsem se stala pomocnicí belly a je to velmi důležitý ten post co mam

No...radši budu končit tak papa

*zaklapne deník, vstane z křesla a odejde*
Zpráva od: Ditka New29.8.10 20:39
*vejde, sedne si, načež otevře deníček a začne psát*
Můj milý deníčku,
ročníkové zkoušky jsou ohodnoceny, výsledky vyvěšeny (tedy až na vyjímky), hodnocení promazána. Nový školní rok může začít. Letos ze sebe mám radost, jelikož mám samá A nebo A+ .

Velmi se těším na příští rok, jelikož budu už ve 4.ročníku, v němž je více předmětů, než ve 3. Mrzí mě, že už nebudu moci studovat Péči o kouzelné tvory, protože jí budu příští rok učit.

Na příští rok jsem si vzala pár ročníků navíc, takže ze mě bude paní profesorka na plný úvazek, budu učit celkem 8 tříd. Jen doufám, že to budu stíhat. Musím, nic jiného mi nezbyde .

Příští rok mě čekají zkoušky NKÚ. Netěším se na ně, ne proto, že bych se jich bála, ale proto, že pak už budu v pátém ročníku. Mám v plánu být poté věčným páťákem a některé předměty opakovat plus si dokončit latinu a bohy, ale i tak, už to bude prostě poslední ročník.

V koleji se objevilo několik nových aktivních lidiček, doufám, že budou plnit úkoly a tak konečně vyhrajeme školní pohár. Letos to bylo opravdu jen o fous.

Jej, málem bych zapomněla na důležitou novinku, o které jsem ti chtěla napsat. Jsem členkou vedení . Mám z toho ohromnou radost, budu mít na starost soutěže. Už jich mám pár připravených, ostatní se mají na co těšit .

Víš také, že se konal sraz? Nebylo nás tam sice moc, ale i tak to bylo moc fajn .

Tvá Ditka
*odloží deníček a odejde*
Zpráva od: Alice.29.8.10 12:26
můj milý deníčku
já už se tak těším na školní rok.
co mi tady chybí?nic!
ale jo něco se najde je tu málo lidí a já to chápu.
mám nového kocourka a jmenuje Tomášek.
má bílé tělíčko a černé nožky ouška a ocásek.
má uplně novou výbavičku.šak mě to přišlo peněz.
Zpráva od: fabulus.girl24.8.10 17:33
*vejde sedne si do křesla a začne psát* můj milý deníčku, víš jak jsem vždycky chtěla učit lektvary? no tak já jsem požádala catrionku jestli by nechtělsa nějak pomoct a pak jsem se ještě rozhodla a zůčastnila se konkurzu na učitele kouzlných formulí ani nevim co mě to popadlo jsem bláhová ale bylo by to fajn tak na mě mysli a drž mi palce ty lektvary si přeji už od té doby co sem začala chodit moje ségra a tak doufám že se země stane alespoň catrionky asistent tak jo radši budu končit abych se nerozbrečela tak ahoj *zaklapne deník a odejde*
Zpráva od: Diggy Mourovatá24.8.10 16:32
Ahojky deníčku,

jsem strašně šťastná, zatím to vypadá, že byhc mohla postoupit do druhého ročníku, mám z:
obrany proti černé magii A
famfrpálu A+
věštění A
astronomie E
mudlové E
bylinky E
zatím pěkné, nemyslíš? Lvíčata jsou super
Zpráva od: Alice.24.8.10 11:50
ACH JO CHYBÍ MI NĚKDO NA POVÍDÁNÍ HLAVNĚ FABI.
A NAVÍC KDE JSEM JA TAM JE AMZIK.
A TAKY SE STRAŠNĚ TĚŠÍM DO MOJÍ NOVÉ ŠKOLY PROTOŽE PŘESTUPUJI.ALE HLAVNĚ NA HRÁDEK VE ŠKOLNÍM ROCE!
Zpráva od: amzik23.8.10 12:44
mily denicku moc se mi zamlova Anya a nevim co mam delat je milá hrozne moc*povzdechne si a odejde*
Zpráva od: fabulus.girl23.8.10 10:58
A ty mě fabi *odejde*
Zpráva od: Alice.23.8.10 10:56
díky,díky,díky!*usměje se*.říkej mi ali
Zpráva od: fabulus.girl23.8.10 10:52
Díky alice tak budem nejlepší kámošky a ani jedna už nebude sama *obejme ji* děkuji utěšila jsi mě
Zpráva od: Alice.23.8.10 10:50
TO NESMÍŠ.JE MI TED JEDNO ŽE NEPÍŠU DO DENÍKU ALE HNEDS NA ZAČÁTKU CO JSEM SEM PŘIŠLA BYLO TVÉHO JMÉNA VŠUDE.A NAVÍC SI BYLA PRO MĚ NĚCO JAKO VZOR ŽE TĚ JEN NAPADLA TA MYŠLENKA!!!!!!!-ODEJÍT Z HRÁDKU.NAVÍC -KDYBYCH MOHLA TAK BYCH TĚ SAMOZŘEJMĚ VOLILA ACH ACH.NEVÍM CO TĚ TO NAPADLO.NO TAKY SI PŘIPADÁM TAK OSAMNĚLÁ ALE SNAŽÍM SE.A TY SE TAKY NEVZDÁVEJ!!!!!
Zpráva od: fabulus.girl22.8.10 22:02
Můj milý deníčku,
cítím se tak sama , i když mam na hrádku plno kámošek a kamarádů. Chvílema přemýšlím, že z hrádku odejdu, ale to už mě přešlo a mam k tomu pár důvodů. Právě bude vyhlášení ročníkovek a kdybych byla ve druhém ročníku tak bych byla moc ráda pak tu mám Diggy, Miky, Ditku, Kleo, Katie, Alici, Alex, Lískulku, Moštosku, Jefryho, Toma, Cho, Joanne, Bellu, Nymfaderu a mnoho dalších a nakonec Kluběnku a také malou a neppatrnou naději že se stanu prefektkou, i když, je pravda, že to je asi tak naděje skoro 5% no nic jen jsem se potřebovala konečně někomu svěřit. Jsem tak osamělá připadám si jako bych byla na hrádku...no...nějak navíc. Tak pa *zaklapne deník a odejde*
Zpráva od: Katie Bellová15.8.10 23:14
*sedne si do křesla a začne psát** Můj milý deníčku prosím lvíčata pečtěte si to celé a pak mi do posezení u krbu napište svoji reakcidíky a teď teda k tomu textu na hrádku mi je dobře ale proč poslední dobou odchází tolik lidí? Nejdřív Eliss a potom Lískulka. Od začátku (co jsem sem nastoupila) mi připadalo že sem ty dvě a všichni patří. bylo to tzady hezký a něco se tady dělo ale pořád se sem dostává spousta novejch lidí kteří si s prominutím neumí vymyslet ani pořádnou přezdívku (no já mam co řikat co? ) před tím na začátku mého chození sem to tady bylo suprový pořád tu někdo byl a pořádse tu něco dělo (jak už jsem říkala) bylo to tu zaběhnutý a všichni si vymýšleli nový zápletky nebo aspoň odpovídali na moje vymyšlený zápletky a teď nic. Ať se namáhám jak chci nic. Bohužel (anebo bohudík?) časy se mění svět se mění i my se měníme já to špatně snáším já jsem narozená jako kozoroh a ti jak známo nemají rádi změny. Takže vlastně celej smysl toho co vám sem píšu je prosba. Ano prosba o to abyste se trochu víc snažili a nezatahovali sem mudlovský problémy tady sme na hrádku pryč od mudlovskejch starostí a problému tady se můžeme svěřovat ale v duchu hrádku. A tímto bych vlastně chtěla poděkovat moštosce,Zaře Zikovské.Ditce New,Diggy Mourovaté,Jefrymu a také spoustě nových lidí co se sem třeba přihlásili teprve nedávno že tady jsou a prosím vás Lískulko a Eliss Tréffin abyste neodcházeli (vy také patříte do děkovné ´´listiny´´ bez vás to tu nebude ono díky. Jo a abych nezapoměla opovažte se lvíčata třeba jen naznačit že chcete odejít to ani nezkoušejte zůstaˇbte tu a užívejte si to tu užívejte si prostředí bez mudlů Díky že jste si to přečetli.* s povzdechem se zvedne a odejde do společenské místnosti.*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.