Deníčkové zápisy 1. září - 29. září 2011

29. září 2011 v 21:54 | Alex Gryffin- Fox |  Deníček lvíčat
Starosti i radosti tak, jak to žádný spisovatel nedokáže vystihnout. V hlavní roli (jak jinak) Lvíčata. :)


11:18 10.9. 2011 Veronica Adel Melissová
Můj milý veřejný deníčku,
já se zatím mám dobře a zítra mám první trénink nového ježdění v mudlovském světe. Hrozně moc se těším! Jinak mám pěknou rýmu. Už se hrozně moc těším, jak si po skoro 3 měsících znova nasadím mojí milovanou helmu a chapsy a moje jezdecké boty. A jezdit na plnokrevníkovi?! To je můj sen! To jsou jenom moje novinky tak zase pa.

15:40 10.9. 2011 Perenela Aisha Vanillová
Ahojky deníšku,
Dneska mám hrozně dobrou náladu, ale stále nestíhám. Hroozně moc se těším, až zase po tolika týdnech nasednu na svoji čtyřkolku a dáme s bratránkem závody (jestli si teď KDOKOLI představil tu dětskou čtyřkolku, asi po něm něco hodím).
Kromě toho, příští týden se neučím, protože zbytek mojí třídy krom sedmi šesti lidí jede na cyklák. Chtěla jsem do Kvarty, ale bylo mi jasné, že mě šoupnou do Sekundy. Mno, a dali mě do Primy. Ale tak třeba bude zas sranda, jak některý děcka maj ještě ten respekt a jsou na gymplu týden, takže jsou ještě takový tiší, slušní... xD Já z nich nemůžu.
No. A teď to hlavní. S partou budeme natáčet několik filmů! Hp a ST. Pottera budem natáčet nejdřív to, co jsme vymysleli sami o době pobertů, tam budu Snape. Pak ještě všechny normal filmy, co jsou, ale začíná se trojkou a každej rok budem točit jinej díl. Tu budu Trelawneyka nebo Bellatrix, ještě se uvidí.
A pak... Sweeney Todd!!! Jednou jsme ho už hráli v ajině, to jsem byla Anthony/Toby, ale teď to bude celej film a já jsem... Ani to nemohu říct... Lovettká!!! At last! Wow se těším naučím se šít korzety a ušiju si ty šaty sama. Helenko BC, je mi jasný, že to nezahraju jako ty, ale budu se snažit!
No nic, já se zase zklidním.
Až se něco změní, budeš první kdo to bude vědět.
Pa, tvá Per

16:54 10.9. 2011 Jesika Granderová
Milý deníčku. Dneska nemám nové zprávy. Valentine asi jo. Možná ne, jen mě dají znovu do Zmijozelu pod starou přezdívkou. Nevím.


21:53 10.9. 2011 Valentine Windhomová
Milý Deničku!
Dnes na mě byli všichni moc hodní, hlavně Ver. Už jsem udělala asi 4 úkoly, ať už to mám za sebou. Zítra jdu na pořádné naukupy! Jesiko: už jsem se bála, že tě vyhodí

21:07 11.9. 2011 Misskass
Milý deníčku, dneska bylo spoustu dobrých, ale i pár špatných věcí, ty nejlepší jsou, že jsem dostala dalšího testrálka Christmasku a že mám novou kamarádku Val, potom jsem se pohádala s Verčou, ona mi nevěřila, tak sem jí dokázala svou pravdu a ukončily jsme hádku, jako vždycky jsme se hádaly kvůli koním. Ale to teď nechci vytahovat. Dneska byla super dlouhá vyjížďka společně nás tam bylo 8-3 testrálci, 2 hipogryfové, 2 borderky a já, hodně sme si to užili, taky jsem dneska poslala úkol z bohů, konkurz do knihovny - snad mě vyberou. Teď jsem přišla z koupelny, kde jsem byla se svou kamarádkou Val, která je moc milá.

21:12 11.9. 2011 Valentine Windhomová
Milý deničku
Dnes byl den hodně volný žadný úkoly a tak. Byla jsem na skvělym filmu v mudlovském světě, naprosto jsem se zamilovala do toho filmu. Ahhh. Mám novou kámošku Miss.

20:25 16.9. 2011 Střeluška
Milý deníčku...
Tak se ti ozývám poprvé v roce 2011. Poznala jsem Sofie Mulerovou. Ahoj

18:25 20.9. 2011 Sophie Mülerová
Milý deníčku...
Zrovna jsem od Střelušky četla, že mě právě poznala, má na hrádku dvojče a myslím že má koťátko nebo to má ta druhá, prostě jedna z nich, druhý ročník mi začal, už se těším, až se ty hodiny trochu rozjedou, bylo by skvělý mít na hrádku pořádnou kamarádku, protože minule bylo těžký, nějak se se všema bavit, taky jsem se přihlásila do Měsíčních fénixů a mocinky doufám, že mi vyjde post chytače, každou sobotu jsem v kroužku Bradavická partička a přihlásila jsem se, že se chci podívat do Mrzimoru.

16:03 21.9. 2011 Alexa Harrison
Můj skromně milý deníčku,
pamatuješ si jak jsem ti psala o nové třídní? Hehe... Žádná nebude. Náš bývalej třídní se nám sice nevrátí, ale za to budeme mít asi angličtinářku (jako tu třídní ). To je fajn, protože je celkem v pohodě a dovede usadit i některé nejmenované. Ano musím to říct... Kretény. Psala jsem o nové matikářce? Asi ne, že? No tak ta je v pohodě. Ze začátku jsem byla smutná protože mi připadalo, že matika už asi můj oblíbenej předmět nebude, ale teď s hrdostí prohlašuju že bude. Ale já tady furt píšu jen o mudlovský škole. Vrátila jsem se z výměňáku v Mrzimoru. Bylo to tam fajn ale mím džínům se to asi moc nelíbilo. omylem jsem totiž skočila do vířivky plné oranžády oblečená. Stane se no. Už budu muset jít. Čeká na mě celej svět. Ne nehrabe mi! Dobře... Možná... Ale jen maličko.
Tvůj Chameleonek Alexa

18:55 29.9. 2011 Lily Way Black
Milý deníčku...
Od poslední návštěvy se zase událo tolik věcí, že většinu raději přeskočím, protože je možný, že bych tu byla do rána.
Co se týče mudlovské školy, tak děcka jsou fajn, akorát ta budova nám padá pomalu na hlavu. Známky mám pořád dobrý, i když se neučím a flákám se celý dny (a někdy i noci).
K hrádku nemám co dodat. Občas se zastavím v ložnici, jako vždy, ale moc aktivní nejsem, protože na to nějak nemám zvlášť náladu. Ano, zase mě přepadlo to blbé období, ale pomalu to odchází. Naštěstí. Možná protože se snažím trávit co nejmíň času doma. A co nejvíc venku. I když né vždy se daří. Takže když nemám nic domluveného, tak píšu. Skvělé odreagování ano, je v tom i kluk, ale pšššt xD.
Jinak jsem se viděla s pár holkama ze základky, byla jsem se stavovat za naší bývalou třídní. A všechno je fajn. Zhruba...
Co je nového dneska? No, asi největší pozdvižení u mě vyvolal můj úžasný nový pierc, který mám nalevo ve spodním rtíku a úplně se mi to strašně líbí! Jen je to zatím nezvyk. A až z toho mátinka vychladne, tak ji požádám velmi skromně o tetování - přeci jen život je krátký a zvlášť ten můj, když vezmu v potaz moji životosprávu. Live fast, die young!. Ano, mám nové životní motto.
Jinak praxe jsou pořád stejně strašný. A zvlášť, když jsme tohle pondělí měli od 13:30 do osmi večer. Nekonečné.
Tak... Se měj deníčku, zas někdy něco sesmolím.
Lxo
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.