Deníčkové zápisy 21. ledna 2011 - 19 března

6. září 2011 v 15:30 | Alex Gryffin- Fox |  Deníček lvíčat
Co se děje v kolejních místnostech mladých a bojovných Lvíčků? Deset zápisů vám prozradí každý detail z jejich života.


20:01 24.1.11 Lily Way Black
Milý deníčku...
Dnešní den stál docela za nic. Jo, trapně sem píšu už podruhé za sebou. Ale to je snad jedno. My všichni - jakože třída - jsme se dnes zase pohádali. Kvůli jedné kravěně, která nemá mozek. Řešili jsme to přes fb i normálně. A stejně to bylo celý k ničemu. I když trochu jsem se pobavila.
Co se týče "vysněné školy", tak už tam až tolik moc nechcu. Nějak jsem přišla k rozumu prostě. Nebo si to jinak nedokážu vysvětlit. Ale to mě momentálně netrápí.
Dnes o půl sedmé mi zemřel králík Paprika. Byla celkem dlouho nemocná, takže už to nemělo cenu. Přímo sem nebudu rozepisovat detaily. Pocity, a tak... To si sepíšu na blog, kterej může být zaneřáděnej vším možným. Aspoň se už prostě netrápí. Jsem ráda, že to má za sebou. Samozřejmě mě to mrzí. Ale lepší, když bude mrtvá, než aby se trápila. Měla jsem ji ráda, udělaly jsme pro ni s mamkou všechno. Ale ani u člověka nejde vše vyléčit. Vzpomínky a fotky zůstanou. A každopádně zůstane v mém srdci, ve kterém si rozhodně zaslouží místo. Byla tu, když mi bylo nejhůř. Viděla jsem ji vyrůstat, milovala jsem ji. Ve mně nikdy neumře.
No... Já myslím, že víc sem psát nepotřebuju.
Tvá Lily

21:13 1.2. 2011 Lilian Mclingtová
Milý deníčku,
Dnešek byl dost chaotický. Bolí mě slušně hlava a není mi moc dobře. Už to nebude dlouho trvat a zblázním se. Tak zatím pá. Lilian

20:03 7.2. 2011 Nix Vy Perevell
Milý deníčku,
už je to druhý den, co jsem byla zařazena do Nebelvíru. Velmi se mi tady na hradě v Bradavicích líbí. O to horší je se vrátit ze světa fantazie do reality. Dnes jsme na ranní mudlovské škole začali probírat funkce. Ten výklad... No... Nemám absolutně tušení, co to je. Ale zítra si to zjistím. No nic, jdu dělat úkol z bylinkářství a možná ještě stihnu i další. Zatím ahoj. Nix

15:49 23.2. 2011 Samara
*přijde, otevře tlustou knihu, začne psát*
Ahoj Nebelvíre... Tak jsem zpět. Zvláštní pocit. Je to tak dlouho... Dlouhá dovolená. *usměje se a zavře knihu*

17:36 6.3. 2011 Kleopatra Makedonská
*Přijde a sedne si do svého oblíbeného čalouněného křesílka. Položí si na klín deník a začne psát*
Deníčků, nějak Tě zanedbávám. Ani jsem Ti neřekla, že máme novou slečnu ředitelku Zuzabejdu. Vypadá to, že se o nás bude dobře starat a Nebelvír nepujde do záhuby jako před tím. V mudlovským životě je to pořád stejné. Stres z přijímaček a věčné učení. Vůbec už se na deníčky zapomíná, nikdo už si ho podle mě ani nevede. Nu což, já se pokusím Tě o všem informovat.
S láskou a pílí Kleopatra

20:11 14.3. 2011 Lily Way Black
*potichu otevře deníček, chvíli přemýšlí a pak začne psát*
Milý deníčku,
trochu jsem tě zase zanedbala, ale v psaní sem mi bránily... Ehm... Osobní problémy a taky nedostatek času. Těmi osobními problémy nemyslím, že by se mi něco stalo nebo tak. Ale přeci jen toho bylo moc na malou, osamocenou bezbranou Liluš. A čas? Kde bych ho propána vzala? Vždy jsem buď ve škole nebo jsem tak znechucená, že už se mi nechce vůbec nic. Nicméně celý tento týden mám volno, takže trocha odreagování... Jo, to nikdy neuškodí. I když tedy nemám žádný plán.
Konečně jsem mimo největší stres. Vybrala jsem si tři školy, na které jsem podala přihlášky. Dvě na grafické obory a jednu na fotografa. Ale přeci jen to není ono. Všechny tři školy na mě působí. No, zrovna dobrý dojem ve mně nebudí. Navíc jedna z nich stojí přímo proti psychiatrické léčebně. Ano, kdyžtak to budu mít přímo před nosem, to ono místo, kde stejnak skončím.
Za tu dobu, co jsem psala naposled, jsem se celkem dost změnila. Docela mě rozhodilo pár věcí, co se mi udály, byla jsem na lyžáku, kterej byl něco jako světlo v té tmě. Sice to nebylo nic moc, ale aspoň jsem si zalyžovala a ani jsem se nezabila.
Můj život posledních pár (tý)dnů obklopuje jenom tma. A navíc asi poslední tři dny jsem téměř pro všechny neviditelná. Kdybych třeba umřela, pochybuju, že by si toho všimli, ale to je fuk.
Ani tady na hrádku, na jediném místě, kde jsem se cítila fakt dobře, si už nepřipadnu tak dobře. Jsou tu samé nové (či po delší době vrácené) tváře a já si s nimi nemám co říct.
Vlastně si už nemám moc co říct ani s děckama z mudlovské školy. Už jen odpočítávám nekonečné dny do toho osudného, kdy se konečně rozejdeme. Jde hodně cítit, že už si vesměs všichni lezeme na nervy. No jo, všechno pěkný jednou končí.
Stejnětak jako končí tenhle zápisek. Však já se zas někdy ozvu.
Tvá Lily ♥

12:23 15.3. 2011 Lískulka
Milý deníčku,
myslím, že svoje zápisky tady bych dlouho hledala. Nebyla jsem tady už hrozně dlouho a velice mile mě překvapilo, kolik lidí tu stále je, kolik starých známých tu je. Jsem ráda, že jsem se vrátila a jsem zpátky mezi Lvíčatky, úplně mě dojalo, jak mě všichni vzali všichni. Myslím, že si to nezasloužím.

19:56 18.3. 2011 Aragorn Peasly
Jsem Aragorn Peasly z Nebelvíru a jsem tu poprvé. Myslím že nebude lehké to tu zvládnout, ale budu se snažit. Dnes je 18.3.2011 19:54 a já, Aragorn Peasly si poprvé nasadil Moudrý klobouk. Bylo to povzbuzující ten zpěv. A jéje,už musím běžet! Tak sbohem!

12:41 19.3. 2011 Aragorn Peasly
Můj milý deníčku...
Dnes je takový podivuhodný den. Poprvé jsem byl v KKK a u Olivanderových. Psaní úkolů, to jsem taky dnes dělal a abych pravdu řekl, jsou příliš lehké. Píšu až teď, poněvadž mě Protiva otravoval a hulákal, že jsem uškrtil sovy v sovinci. Pak, když mě pustili, tak jsem běžel do Velké síně. Nikdo tam ale nebyl, takže jsem se vydal psát DÚ do knihovny. Teď asi zajdu k Madam Malkinové pro nový hábit. Tenhle vypadá jako kdybych byla v Zapovězeném lese a podrápal mě vlkodlak. Nonazdar! Protiva Vanesse Witch hází knihy po hlavě! Ale už toho mám dost! A teď půjdu rovnou za Brumbálem!
Aragorn Peasly, Nebelvír, 1. ročník

17:47 19.3. 2011 Aragorn Peasly
Můj milý deníčku...
Podle mne je nejlepší z Nebelvíru Fabulus Girl. Nic proti ostatním, ale myslím že by spíš měla být ředitelkou koleje ona. Nic proti Zuzabejdě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.