Deníčkové zápisy z období 23. července - 10. září 2011

10. září 2011 v 10:49 | Alexandra Gryffin- Fox |  Deníček lvíčat
Prázdniny jsou v půlce, ale všichni už se svorně těší, až začnou domácí úkoly a každoroční boj o Školní pohár.


12:37 23.8. 2011 zmrd123
Milý deníčku...
Jak se máš?

13:34 3.9. 2011 Perenela Aisha Vanillová
*zapadne do křesla a vytáhne svůj deníček i brk*
Můj milý deníčku.
Stále si stěžuji, že nic nestíhám. Už jsem přišla na to, proč tomu tak je. Já totiž polovinu svého volného času promrhám přemýšlením nad tím, do čeho se pustit dříve. Jsem nerozhodný člověk. Právě teď se chystám vytvořit si netplan, neboli rozvrh co a kdy budu na internetu dělat. Přes týden budu v každé volné chvilce na hrádku. V sobotu budu dělat úkoly do hrádku a až budu mít všechny dú splněny, vklouznu na blog.cz a napíšu povídku. Jelikož moje sestřičky mají blog taky, ale nejsou moc dobré v dlouhém psaní, až budu mít své věci, musím pomoci jejich blogům. A pak se budu přeučovat noty do sboru, jelikož mě Petra přesadila do jiného hlasu. A potom možná, i když to až v neděli, možná se budu učit když se mi bude chtít Tak, dneska je sobota, úkolky mám, jdu na blog

15:49 3.9. 2011 Alexa Harrison
Milý deníčku
Ráda bych byla naší koleji co nejvíc prospěšná, takže budu psát co nejvíc úkolů, no prostě se budu snažit získat hodně bodíků. Zároveň se ale musím začít učit do školy. Proč já blázen chodila před třemi lety na gympl? Aha, už vím! Abych se zbavila bývalejch spolužáků a potkala jen o něco lepší. Tak co víc napsat? Snad že v mudlovský škole máme novou třídní. A bojí se nás tak, že onemocněla a přijde až v úterý. Nová zeměpisářka nás hned první hodinu vystrašila testem. Ale je to v pohodě. Bylo to lehký a dává jen jedničky. Myslím že bude v pohodě. Je dost mladá právě vyšla z vejšky. Teď se musím naučit tu zatracenou chemii. Jako kdybych zrovna já chtěla polykat kyselinu. A taky si zopakovat prvky. Málem ani nevím jaká je značka síry! Ale už dost školy. Jdu vařit kafe a mamka upekla úžasnou buchtu.
Tak se měj
tvá Alex 3

16:21 3.9. 2011 Lily Way Black
Milý veřejný deníčku,
poslední dobou nemám moc čas. Tedy né, že by mě začala zaměstnávat škola (i když praxe na sedmou hned v pondělí, to není taky nic moc), ale mám spoustu svých časově náročných koníčků a začíná se o mě zajímat více lidí, takže některé věci nestíhám.
Nuže... Co bych řekla o své nové škole? Zaprvé to, že budem rádi, když se nám nesesype na hlavu (podle toho, jak vypadá zvenku a kolikrát i zevnitř). Lidi vypadají fajn, ale zatím jsme se moc nespřátelili. Chce to čas (naštěstí tam se mnou chodí i spolužačka ze základky).
Co se týče těch mých koníčků, tak momentálně vede psaní a pak taky focení, ale to míň, jelikož se nikam moc nedostanu, což je škoda. Pak plánuju ještě pár věcí, ale to sem vypisovat nebudu.
K hrádku... Změny tu snad popisovat nemusím, ale stala se ze mě Peterova pomocnice v kroužku Bradavická partička, takže teď jen doufám, že tam s tím zas něco nezvrtám (to by mi totiž bylo dost podobný), rozhodla jsem se, že budu pravidelně psát do Kukátka, když mě něco osvítí a taky možná prolezu do druháku, ale je možný, že to zas ne.
Jináč se chystám, že si podám žádost na výměňák, jen musím promyslet do jaké koleje (váhám mezi havrem a háďatama ) a kdy. To je nejspíš všechno.
xo Lily ♥

20:05 4.9. 2011 Fabulus Girl
*vejde a začne psát.*
Ahoj deníčku,
jistě sis zvykl na to, že když do Tebe píšu, tak si stěžuji. Ani dneska tomu nebude jinak. Zjistila jsem, že velmi často ostatní a neustále používají má slova. nesnáším to. Nenávidím, že se někdo "opičí." No, ale já s tím asi nic nezmůžu. No, aby tu nebyly jen stížnosti přidám aktualitku. Stala jsem se členkou Hradní rady a znovu Kandiduji na prefektku. Bavilo mě to a věřím, že zase přijdu s nějakým dobrým nápadem, jako loni s turnajem.
Už půjdu, tak se měj, ahoj.
*Zaklapne deník a odejde.*

15:52 5.9. 2011 Alex Gryffin- Fox
Milý deníčku,
konečně začal nový školní rok; poněkolikáté začínám jako třeťačka. Žasnu, kolik je tady změn a kolik lidí z mé doby už tady není. Docela se mi po nich stýská.
Zatím bylo zveřejněné jen několik úkolů (DČK, OPČM,V), tak jsem je v rychlosti napsala a poslala příslušným profesorům. Budu si muset zvyknout pracovat rychle, protože v reálném životě ani ne za měsíc jedu do Švýcarska - zhruba na rok - a nevím, jak moc volného času budu pro sebe mít. Každopádně to bude zajímavé, snad za tu dobu nezapomenu, jak se mluví česky.
Udělala jsem i dvě soutěže, jednu z nich jsem stihla až na poslední chvíli a chystám se nějak oživit kolejní blog. Těším se až do toho naplno vlítnu. Zatím se s tebou loučím, ale určitě tě budu pravidelně informovat.

15:59 5.9. 2011 Jesika Granderová
Milý deníčku. Dneska nebyl moc veselej den. Byl pohřeb mý ségry Jane. Moc se modlím, abych ten boj sama vyhrála, ale moc naděje už nezbývá *mokrá stopa* Jesika

19:09 9.9. 2011 Corsika Bonová
Milý deníčku...
jsem tu nová a byla bych ráda, kdyby mi někdo poslal sovu a trošku mě vysvětlil tento Nebelvír. Už jsem tu jednou byla, ale byla jsem v mrzimoru a tam to extra jako tady nebylo, nwm, jak to je teď. A jinak dnes jsem hrozně unavená a ještě mě čekaj úkoly z astronomie a pod. a doufám, že si tu užiju, a je mi líto těch, které jsem musí psát hodně špatné zprávy.

Jesika Granderová:
Jestli se mohu zeptat, tak proč tvá ségra umřela, je to blbá otázka, jestli nechceš odpovídat, neodpovídej, jenom já chci říct, že mi taky asi před měsícem umřela prababička a už jsem se z toho docela vylízala, ale hlavně moc jsem jí tolik neznala jako ty sou sestru, byla z olomouce a jezdili jsme tam tak dvakrát třikrát do roka a jinak jsem ji moc nezala, ale stejně jsem brečela, když sjsem se koukala, jak jí tam dávaj, myslela jsem, že odejdu a také jsem to bohužel udělala, ale vrátila jsem se asi za minutku a jinak pardon, že to tu píšu ale jinak je mi to hrozně líto i to tvé my je ještě horší ((
Vaše Corsika

19:34 9.9. 2011 Jesika Granderová
Milý deníčku... Dneska nemám pozitivní zprávičky. Přiznala jsem se vedení, že tu jsem jako další mulťák Hay Lin.
Tobě Corsie odpovídám. Moje sestra umřela na tu samou nemoc, kterou trpím já. Nechává následky na játrech, plicích a ledvinách.

09:27 10.9. 2011 Valentine Windhomová
Milý Deničku
Jsem tu druhý den a je to tu bezva. Všichni jsou strašně milí! Líbí se mi tu!
Jesiko a snad tě nevykážou z hradu, že ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.