Deníčkový archiv 19. března 2011 - 21. dubna 2011

6. září 2011 v 15:30 | Alex Gryffin- Fox |  Deníček lvíčat
Jaro rozvášnilo mladé lvíčky a všichni se horem pádem svěřovali svému deníčku.


20:22 19.3. 2011 Aragorn Peasly
Můj milý deníčku...
Dnes mě amater z Nebelvíru požádal, abych mu koupil bomby hnojivky. Když je pak vycucal, smrděl jako 50letý člověk, co se v životě nemyl, a všech se ptal, proč se mu vyhýbají. Ale teď musím do knihovny, takže nazdar!

12:06 21.3. 2011 Fabulus Girl
Ahojky deníčku,
dlouho jsem Tě nenavštívila, tak si to teď vynahradím. Takže začnu tím, že jsem Ditce řekla, aby nám v základech hrádku přidala pokec lvíčat, náš nový online chat. Věřím, že to byl dobrý nápad a lvíčátka si ho oblíbí . Dále Lily navrhla, abych byla v HR, po dlouhýc debatách, jsem řekla, že by šanci měli dostat všichni, nejsem přece sobec. Někteří lidé mi vyčítají mojí aktivitu Moc mě to štve, já za to nemůžu, když jsou nápady, proč je nedát veřejnosi, asi s tím nic nezmůžu a navždy budu pro nějaké lidi velmi aktivní a tím ta špatná. No, co bych tak ještě řekla, na mém blogísku mám nový design, ale to není podstatné. Jo, vrátila se nám Lískulka, jsem strašně moc ráda, jen mi pořád neodpovídá na ICQ, tak s ní nemůžu pokecat. To je asi vše. Tak se měj, pa.

19:35 22.3. 2011 Elissa Theirin
Můj milý deníčku,
Dneska se mám báječně. Začala jsem studovat v Bradavicích. Těším se, jak se to tu vyvine.
Elissa

14:20 26.3. 2011 Perenela Aisha Vanillová
Čauky deníčku, dneska jsem dopsala třetí kapitolu jedné z mnoha povídek. Když to po sobě čtu, líbí se mi, ale vím, že ostatním jsou asi ukradený a já jsem jediná, kdo je čte. Je mi líto, že můj blog má tak nízkou návštěvnost. No co už. Psát mě baví, ale asi ostatní to nebaví číst. Prostě s tím skončím a aspoň budu mít víc času na své new friends z hrádku. Ale abych si tu jen nevylívala srdce, napíšu ti, že jsem už konečně dočetla čtvrtou knihu série "Tajemství nesmrtelného Nicolase Flamela" od Michaela Scotta a strašně se mi líbila. I když stále jsem názoru, že nejlepší je třetí díl "VĚDMA" No nic, jdu dělat úkoly do formulek, run, věštění, astronomie, POKT, OPčM a lektvarů... Je toho dost, co? Mám ráda hrádek, opravdu moc. Jednou jsem dokonce i brečela, když jsem se musela vracet do mudl. světa, protože mě hned zaplavily myšlenky o problémech, které tam budu muset vyřešit.

08:25 27.3. 2011 Fabulus Girl
*otevře deníček*
Ahoj deníčku, tak jsem se vrátila ze srazu hradníků. Bylo to naprosto kouzelné, bavili jsme se, smáli a užívali si. Poznala jsem tolik jiných hradníků o sobě a mám teď o nich úplně jiné mínění, než předtím. Samozdřejmně to lepší. Byla to zábava. Jenže, měla jsem tam spát, jela jsem se svými rodiči, ale ty mi to rozmluvili, což mě velmi mrzí. Avšak, příští rok, pojedu zase a už nejspíš sama . Taky jsem měla strach, když jsem se dnes probudila, že to byl jen sen . Víc o tom napíšu asi do kukátka, tak se měj.
*zaklepne deník a odejde*

15:36 29.3. 2011 Perenela Aisha Vanillová
*sedne si do křesla, vytáhne brk a inkoust a otevře deníček*
Ahojky deníčku,
dnešek mi dal zabrat! Psali jsme pět písemek a ještě se musím učit na zítra... Ale nebudu si stěžovat a radši ti napíšu, že jsem opět postoupila v psaní mé knihy, už má kolem devadesáti stran a dvě kapitoly jsem dala na blog. Opravdu mě to baví a nemusím vymýšlet dárky, vždy si zajedu do Ostravy a nechám vytisknout nejnovější povídky nemám moc času, takže to ukončím, napíšu ti zase za tři dny. Tak ahoj. *zavře deníček a šine se ke dveřím*

06:42 5.4. 2011 Fabulus Girl
*vejde, otevře deník a začne psát.*
Ahojky deníčku,
zase jsem se pohádala s Bladem, Kleou, Zuzou a pár dalších, ale už se to vyřešilo. Jsem moc ráda, že to nedopadlo nijak děsivě. Zase chodím s Peterem, my dva k sobě prostě patříme.
Pamatuješ si, jak jsem říkala, že chci být u MF teď je zase konkurz, ale já nemám vůbec žádnou šanci. Myslím, že nemá ani cenu to zkoušet, no nevaadí, za to mě začal(i) bavit semináře, asi na ně budu chodit, i když se mi nijak moc nechce. No půjdu už, přeci jen, musím ještě do mudlosvěta. Měj se hezky.
*Zaklapne deník a odejde*

14:42 5.4. 2011 Eleonour Grangerová
Milý deníčku,
dnes píšu poprvé. Jsem tu nová a nemám ještě o čem psát. Ale od teď budu psát.
Eleonour

13:41 21.4. 2011 Kleopatra Makedonská
*Přijde a sedne si do čalouněného křesílka. Otevře deník v černé vazbě a namočí brk*
Můj milý deníčku, už to se mnou nejde tak z kopce. Mam sice strašný strach z přijímaček, ale tak snad to udělám. A když ne, tak to prostě neudělam a hotovo. Vztahy na hrádku se trochu lepší... Mám podezření, že vždy když do tebe něco napíši, někdo jiný si to přečte. Už mam asi halucinace... Eliska mě pořád chce předběhnout v TOPce a já myslím, že to dokáže. Nějak už kašlu na úkoly , nemam čas no Do kadeřnictví mi chodí hodně zákazníků, ani nevím čím si to zasloužím, jen do prodejny holkám nikdo nechodí To mě trochu mrzí. Už budu nejspíš končit, zatím
*Odloží brk, vezme deníček a šupitá si to pryč*

17:38 21.4. 2011 Lily Way Black
*otevře deníček a začne psát*
Milý deníčku. Jak tak pozoruju, tak se nesmírně rychle blíží zkouškové období. Tím mám na mysli zkoušky na SŠ. Né, že bych byla nějak nervózní, to ne, ale tak trochu mě udivuje, jak rychle to uteklo. Nedávno bylo září a teď v úterý jdu už na zkoušky. A za chvíli bude konec školního roku. Bude to určitě velmi dojemné, ale na druhou stranu jsem ráda, že se některých z mudlovské školy zbavím xD.
Jinak se za poslední dobu stalo docela dost věcí. Přiznávám, že tenhle půlrok jsem byla fakt divná, ale myslím, že teď už to bude v pohodě. No prostě problémy doma, ve škole, osobní problémy, pořád jen problémy. Ale blýská se na lepší časy.
Co se týče hrádku, tak na úkoly jaksi kašlu. Buď se mi nechce nebo nemám čas. A jinak taky moc aktivní zrovna nejsem no. Měla bych se stydět, ale aspoň sem chodím, no.
Nu, jdu něco dělat. Sice ještě nevím co, ale to se podá.
Zatím, Lily
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.