Deníček 30. října - 12. prosince 2011

31. prosince 2011 v 12:00 | Alexandra Gryffin- Fox |  Deníček lvíčat
Podzim přešel v zimu, dokonce jsme už rozdali dárky. Škoda jen, že se nikdo nepřišel pochlubit. Třeba to uvidíme v následujícím deníčkovém nářezu a ročním bilancováním o 31. prosinci.


18:13 30.10. 2011 Katrina
Ahoj deníčku...
Jsem tady první den a je to docela bezva. (Tedy když je víkend o školním týdnu nic nevím). Už se těším.

00:31 2.11. 2011 Alex Gryffin- Fox
Deníčku,
po deseti dlouhých únavných dnech jsem konečně v dosahu internetu na víc jak patnáct minut. Jsem utahaná v posteli a snažím se rychle vyřešit všechny svoje resty, které jsem nabrala. Jsem na sebe naštvaná. Vyhodnotila jsem sice úkoly do semináře i Run, dokonce jsem přidělila body, ale když jsem vyvěsila oznámení na nástěnce Seminářů, zkazila jsem béčkový tag (!!!) a to nechutným způsobem. Pch, chyby z nepozornosti... Můžu jenom doufat, že díky tomu nedostanu velké interdit za používání tagů.
Zapomínám česky, protože jediné české slovo, které jsem za poslední dny prohodila, bylo znechucené "BOŽE", když mi malá Malena (dítě do péče mi svěřené) sahala na zadek a pronášela slova jako "faire pipi, fesse nebo péter dans le ciel". Ale aspoň jsem dneska přes Skype na chvíli mluvila se svou drahou polovičkou. Trochu jsem se uklidnila, protože nic nemá tak blahodárný účinek jako vám nejbližší člověk.
Je to vůbec nějaké zvláštní a přijde mi, že jsem za ty dva týdny hrozně dospěla. Už nejsem malá holka, mám zodpovědnost za šestileté dítě a jsem v úplně cizí zemi. A všechno (až na malé hádky s tou malou bestií, která si libuje v týrání mě jejich regionálním jazykem) klape dobře. Jen ještě vyřešit zásadní problém - kdo za mě udělá tu hromadu úkolů, jejichž datum trvanlivosti zcela jistě vyprchá během několika dnů? Netuším, to je totiž jediná věc, do které se mi o pravdu nechce.
Dobrou noc a báj báj.

17:40 3.11. 2011 sylvians
Čusky deníčku,
tak jsem si k tobě po dlouhé době zase našla cestu. Poslední dobou mě neskutečně štve škola. Už to není ta super základka, ze které jsem nechtěla odejít o přes přání některých učitelů. Až mě děší jak se za ty dva měsíce změnila... Teď je to pro mne snad největší trest... A co že ji tak změnilo? Učitelé, spolužáci... Prostě vše... Stále přemýšlím, zda jsem měla jít na ten gympl, ale i přes tyto změny si pořád nejsem jistá... Zkazilo by mi to můj svět a to vážně nechci! Díky němu a tomuto hrádku jsem se doteď ještě nezbláznila. Čeština a anglina (teď momentálně spíš učitelky) mě potápí tak, že se nedokážu soustředit na žádný jiný předmět. Takže z jedničkářky se stala dvojkařka až trojkařka a navíc při moc zameškaných hodinách už není kdy to zpravovat... A to bych si měla dát na tomto vysvědčení záležet...
Je tu ještě několik dalších změn, ale ty už nejsou tak podstatné pro můj život...
Sylvians

20:36 5.11. 2011 Misskass
Milý deníčku, po dlouhé době jsem tu. Od té doby, co jsem tu nebyla se stalo opravdu hodně věcí, pěkně ti je rozepíšu. Přestal mi fungovat email a tak nedocházely úkoly, ale už je to v poho, všechno se vyřešilo. Nechala jsem si založit seminář, který mi byl schválen a byl na téma Telepatie, niní už je vyhodnocen, jen jeden si zasloužil 20bodů. Nyní sem žádala o druhý,ale měla jsem toho teď moc, a tak ho ještě nemám hotový, ale v nejbližší době tomu tak bude. Stala jsem se taky pracovnicí v Salonku, zatím všechno stíhám, ale teď ta nejlepší věc. Díky úžasné Mie mám teď vlastní kroužek! Ohledně hipogryfů Mia mi naštěstí se vším pomáhá. Zatím stíhám posílat všechny úkoly, nevím jeslti jsem se ti už svěřovala že jsem pracovnice na HL to je taky SUPER!!! Mám Miušku moc ráda, je to jedna z mých nejlepších kamarádek. Z těhle: Julie Lianová, Eny Black, Chiarka a již zmíněná Mia. Julinka se stala mím dvojčátkem a Jul s Eny si zabraly postýlky vedle mě jsme taková čtveřice u okna, ta čtvrtá čeká na výměňák na Chiarku a Miu. Sblížila jsem se s Ell a Kleušáčkem usmažila mi opravdu výborný řízek, ale ani netušíte jakou mi udělalo velkou radost, že se Fab těší až mě pozná osobně! Myslela jsem jí že jí spíš otravuju se svou blbou vlastností: Nedočkavost...To mi udělalo velkou radost. Taky jsem dala pryč Meysi. Neměla jsem na ni čas, tak jsem si nechala jen Keysinku a dneska jsem si koupila překrásnou tmavě červenou skoro měsíční trpaslenku. Jenže jsme si zatím nějak nesedly, utekla mi a vyskočila z rukou. Musim si jí nějak získat. Taky jsem zjistila, že Samarka je šííleně moc hodná a milá. Zkrátka získala jsem si nové kamarádky a v docela dlouho sem se držela na 5. místě v top50ce. Jenže pak profesoři dostali výplaty a já se propadla na 7. místo. Musím to dohnat. Zjistila sem, že Ver mě asi nemá moc ráda, dala jsem si vše dohromady. Měla výhrady protože mám vlastního koně a ještě dělá vše k tomu abych nepracovala v OH. Jak já bych tam chtěla pracovat. No nic, kdybych se tu měla rozpovídat o Ver, tak jsme tu do Vánoc. Jinak finanční stav v naší rodině se ještě zhoršil. Pokud mamka nezaplatí do 10.11. 30 000 Kč, tam nám všechno vypnou! Ach bože... Alespoň že ty koně mám zadarmo. No tam se to taky změnilo, začala jsem chodit opět ke Katce a zadarmo! Ale přeřadili mě na jiného koně, protože Mona mě pořád schazovala. Tak mě přeřadili na nového koníka, na Afroditka. Ta je plemene Fjord. Ještě něž mě přeřadily z Mony na Afroditku, tak jsem jednou jela na Eliss. Nezapomenutelná jízda, je to teď můj nejoblíbenější koník ze stáje dokonce mi už frká na pozdrav. No, asi bych tě měla taky nechat někomu jinému, zatím se deníčku měj.

10:46 6.11. 2011 Julie Lianová
Ahoj deníčku, už jednou jsem se rozhodla zavést deník. Protože na něm byli koně, udělala jsem si z něj koňský deníček. Když se seznámím s nějakým novým koněm, dám si tam fotku a co o něm vím. Takže teď si zavádím oficialní deníček, dokonce i o mně! Co se hrádku týče, je to tu skvělé. Jsem učitelka, úžasný pocit, mám na hrádku koně, to jediné, co mi tu chybělo a teď mám i pejska. Jmenuje se Doug Christhoper (podle dvou mých oblíbených postav z knížky Tajný kruh!) Je to Německý ovčák a mám ho na povolení. V kouzelných hudebninách je nuda jako obvykle... Žádní zákazníci... V Děravém kotli je to naopak super zábava! Na pokoji č. 3 tam sídlím s Chir, Miss a Miou. Jo, byla jsem taky zvolena vedoucí DK, mimochodem. Mám taky tři internetové sestry, Ver, Chiarku a dvojče Miss. Mám je ráda. To bude ve zkratce všechno, co se stalo na hrádku, ale ještě mudlovský svět. Chodím na 8 letej gympl a jsem ráda, že tam jsem. Nemám sice samý a nedávno jsem dostala 5, vím ,že to stojí za to, protože jsou tam bezvadný děcka. Dokonce i kluci se dají skousnout. A to už je co říct. Vzhledem k tomu, že jsem a vždycky jsem byla optimista mě občas přepadávají záchvaty pesimismu. Po chvíli to, ale přejde a já už si užívám svůj žůžovoučký život, jak s oblibou říkám. V takových chvílích mě vždycky podrží nad vodou Monča, moje NK. Vždycky se spolu zasmějeme, je bezvadná a ochotná poslouchat mé žvatlavé kecy o koních. Známe se už od 1. třídy a nikdy se nehádáme. Nad vodou mě ještě drží oddíl. Jsme něco jakou skauti, ale těmi hluboce pohrdáme. Zrovna o podzimních prázdninách jsme byli v Liberci. No, za tu 5 ti hodinovou cestu to stálo. Kromě nás 4 starších tam byli i malé děti. Jeden 3-letý chlapeček se dokonce zamiloval do Monči. Přeju jí to. Ještě, že do mě se nikdo nezamiloval. Necítím se na to. V Liberci jsme byli na Ještědu (Mlha jak v... hrnci? a taky pořádná kosa), v ZOO (zvířátka ) a IQ parku (Super, až na to ,že jsme měli na povel prcky a ti nám pořád zdrhali). Každý večer jsme se pak dívali na Smolíky, to je takový večerníček. Oblíbili jsme si obzvlášť pasáž, kdy Týna Smolíková zpívá: "Já mám s bráchou trápení, asi z toho vypěním!". K mému světu taky neodmyslitelně patří koně. Kromě tradičních Řícmanic, kde se bude nově stavět i krytá jízdárna! (Jupí!) Teď budu jezdit i v malé stájí kterou mi doporučila jedna holka z hrádku. Mají tam bývalý dostiháky a je to tam super. Pak je tu samozřejmě Rovná, kde mám slíbeno, že tam příští rok o prázdninách pojedu jako vedoucí. Mým nej koníkem nadále zůstává Nuggetek. Jedna má kamarádka viděla, jak kůň kopl do hlavy jednu holku a od té doby nechce jezdit. Já to taky viděla, ale... No... Je mi to líto. Jezdila se mnou na tábory. Abych neskončila špatně, tak ještě něco... Těším se na Vánoce a už přemýšlím o dárečkách.
Tvoje Jul

20:56 18.11. 2011 Valentine Windhomová
Ahoj deníku, jistě mi dovolíš udělat si tu zkoušku smajlíku, a pokud ne tak si teda trhni.
* kiss *
* kissed *
* INLOVE *
* drink *
= * thumbsup *
* bomb *
* libani *
* hudba *
* stud *
* kytka *
* ctyrlistek*


18:55 20.11. 2011 Akiko Maitsuki
*otevře čerstvě nový deník a začne psát*
Milý deníčku,
toto je můj první zápis. Už tu jsem přibližně pět dní a je to tu opravdu zajímavé. I když pro mě je zajímavé skoro všechno, takže to ani nemá tak velkou roli. Už za těchto pár dnů jsem se dokázala zdemolovat. Ručníkem jsem si málem vypíchla oko (neboj se, stále je na místě), kousla jsem se do koutku, když jsem jedla sendviče (nikdy jsem neřekla, že mám štěstí! ). Prostě a jednoduše, dokonce roku se asi zabiju. Ale to říkám pokaždý. A pořád nic.
Ve "Veselém zvěřinci" jsem si pořidla nové lásky. Sovu pálenou, které jsem dala jméno Ester, fretku Fergie a červenou trpaslenku Nessie. Plus, ještě jsem si zažádala o hipogryfa a testrála. Už jsou moji, alespoň jak nejvíce to jde, hipogryf se jmenuje Stín a testrál Thorn. Je to opravdu týden plný překvapení. Pomalu se tu seznamuji s dalšími Lvíčaty, a ne jenom s nima. Zvažuji výměnný pobyt, ale asi to nechám na později, to až se tu trochu zabydlím a s někým se seznámím. Pak se vyměním, nejspíše do Havraspáru. Ale zvažuji i Mrzimor... A taky Zmijozel... Jsem složitá! Ale co, kdo není?!
*na chvíli se zarazí a koukne na hodinky* Ach,to už je hodin, už budu muset jít. Prozatím se s tebou loučím. Zase někdy! *zavře deník*14:01 12.12. 2011 Valentine Windhomová
Milý deníčku!
Ach... Byla jsem v Mrzimoru. No a nikdo se se mnou skoro nebavil. Byla jsem uplně odstrčená. Jsem ráda, že tu jsem zpět.

17:44 12.12.11 sylvians
*po dlouhé době se tu zase jednou ukáže*
Ahojky deníčku,
já vím... Strášně tě zanedbávám. Ale ty to přežiješ. Doufám. Problém se školou mám pořád, ale po dnešním hovoru z angličtinářkou jsem už trošku pochopila její styl výuky. Přesto jsem to však nevydržela a nešla si způsob, jak se ozvat té minulé... Tak snad odepíše i napodruhé. Ani jsem si neuvědomila, co se za těch čtrnáct dní před rokem a půl změnilo. Teď to vím, ale nevím, jak zpět... Bohužel asi nijak. Už jsem přežila polovinu doby (minimálně), kterou mám trávit s naší dočasnou češtinářkou, tak doufám, že nám ji vymění co nejdřív.
Další ránou pro mě způsobila kamarádka. Ale byla to rány spíž pro ni. No jo... Nepoučitelná. Teď přemýšlí, co dál, protože jestli teď dostane dvojku nebo trojku z chování, znamená to, že neví co dál... Ale ono se to vyřeší...
Jen tak přemýšlím... Neměli by tě přejměnovat na stěžovací deníček?
Sylvians

18:13 12.12. 2011 Veronica Adel Melissová
Milý deníčku,
zase jsem tě po pár měsících nebo týdnech, já už ti ani nevím, otevřela a rozhodla jsem ti napsat pár novinek. Napřed z mudlovského světa. Našla jsem si nové ježdění. Jezdím u Alice, která je strašně fajn. Jezdím na poníkovi Luckym. Je to můj miláček. Jezdím na něm jenom já, protože jinak Alice vozí samé malé děti. Když jsem byla u Al. poprvé, nechtěl mi zvednout ani nožky a zlobil, ale teď už nožky zvedá skoro bez povelu a je strašně jemný na všechny pobídky. Je to neuvěřitelné, ale jak myslím na klus a jen trochu ho tisknu, už se mi rozkluše. Al. jezdí na Cortézovi, což je český teplokrevník. Je to také neuvěřitelné silný a temperamentní koník a Al. s ním jezdí na závody ve vozatajství. Zatím všechno fajn. Těším se na Vánoce, což jsem sice už dárky dostala (rajtky a svůj páteřák (+ rukavičky) ale i přesto už se na ně těším. Sice vůbec nevím, co komu mám koupit ale těším se na tu rodinou atmosféru, kapra a bramborový salát . Ve škole je to katastrofa - už mě vůbec nic nebaví před Vánoci a to do nich zbývá tolik dní. Ve středu mám s kámoška taneční akademii a zítra vystupujeme taky, takže už se zároveň těším i netěším. A teď co z kouzelnického světa? Čekám na posudek Nynfadory z OH koho chce vybrat jako pracovnici. Já jsem pro Eny, protože měla nejlepší práci (dle mne) a už mi trošku štve jak všechny konkurzy vyhrává pořád Misskass, sice jí to přeji a neberu to tak, že bych je chtěla vyhrát já, ale jsem moc ráda když to vyhraje někdo, kdo nikde nepracuje a než ten, kdo pracuje skoro všude. Jsem celkem zvědavá. Taky jsem si našla moc fajn kamarádky, ale jedna je z Mrzimoru a druhá ze Zmijozelu. Jsou to moje nej kámošky na hrádku: Doly a Bellatrix, a pak taky už Eny. Je s nimi sranda a jsou fajn a to je hlavní. Jsem zvědavá, kdo vyhraje konkurz na profesory. Sice už vím, kdo by něco mohl vyhrát, jak jinak.... Ehm .... Ale jsem zde na Hrádku moc ráda a nebýt Junioru, tak o něm ani nevím. Myslím že už půjdu, protože se mi nechce nic dalšího psát, tak ahoj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.