Aktivní lvíče

2. ledna 2012 v 22:08 | Fabulus Girl |  Kolejní soutěže
Hola, hola, zábava volá. Jaksi je tu nuda a jak se zdá, tak soutěže jsou pro vás asi moc namáhavé. Rozhodla jsem se tedy, udělat takovou soutěž, která přinese bodíky každému z vás bez jakéhokoliv velkého zatížení.
A co že bude vaším úkolem? Psát zprávy. Jak prosté, že? Nebojte, není to, že budete místo mě chvíli řádit v hradním sovinci. Prostě budete chodit na hrádek a užívat si zábavy na koleji.


Soutěž se jmenuje aktivní lvíče, proto se také, na základně hojnosti vašich zpráv a aktivity řádění na koleji, určí aktivní lvíčata, která budou bodově ohodnocena. Vy vlastně nebudete dělat nic, jen udržovat život na koleji pomocí hojného počtu zpráv. A nezapomeňte, každá zpráva vám může donést nějaké body, tak šup, šup, jděte řádit. Máte na to čas do 2. ledna 2012. Poté tato soutěž bude končit, protože kdyby to bylo více dní, tak bych se asi těch napsaných zpráv nedopočítala.
A zapomněla jsem ještě na 2 maličkosti. Nepočítají se zprávy typu "juebwk" nebo s jedním slovem, či rozkouskované. Počítají se ty normální a ta druhá věc je, že se začnou zprávy počítat od zítřka, jelikož by se pak těžko počítaly zprávy od poloviny dne.


Poslední soutěž, která patří do prosince. Na chlebíček nám bohužel nevyzbyly body - stejně ale nic nedorazilo... Pokud něco do půlnoci dorazí, tak se nebojte, o body nepřijdete, bude to vyhlášeno v rámci ledna.
Tak, a teď už k Aktivnímu lvíčeti. Dlouho jsme se rozmýšlely, jak to zhodnotit, protože už nám zbývá pouhých 48 bodů na tuhle soutěž. Nakonec jsme se rozhodly hodnotit lvíčata, která napsala 20 a více příspěvků. Ve hře tedy zůstalo 6 lidiček. Jak mezi ně rozdělit právě 48 bodů?

Nakonec zvítězila matematika. Počítejte s námi Dohromady bylo napsáno lidmi od 20 příspěvků 288 zpráv. Vydělíme to počtem bodů a zjistíme, že jeden příspěvek je ohodnocen asi 0,17 body. A teď násobíme.
Na šestém místě se umístila sylvians, která napsala dohromady 31 zpráv. Podtrženo sečteno, získává 5 bodů. Není to kdovíjaký počet, ale víc fakt nemáme a navíc už byla odměněna, takže myslím že je to super číslo.
Páté místo obsadilo lvíče, které napsalo právě 32 zpráv - naše prefektka Kleopatra Blood Makedonská. Vynásobeno 0,17, vyjde nám něco přes pět bodů - aby byly rozlišené počty bodů, získává 6 bodů
Na čtvrtém místě z šesti se umístila tramtadadá já, Zuzabejda , protože jsem napsala celkem 39 zpráv - ať mi nikdo neříká, že jsem nebyla aktivní! Za to získám 7 bodů.
A dostávám se ke stupni vítězů - bronz, tedy 3. místo obsadila slečna s dlouhým jménem a není to Klea - Elladora Brian Grangerová. Napsala celkem 41 zpráv, za což získává 8 bodů.
Stříbrné druhé místo patří Julii Lianové, která napsala celých 56 zpráv. Za to jí patří 10 bodů. Skvěle!
Zlatý vítězný stupeň, tedy první místo patří komu jinému než naší Fabulus Girl, která, jen tak pro inspiraci, napsala v uplynulých 10 dnech celých 89 zpráv! Za to jí patří 12 bodů. Zářný příklad aktivity, vážení!

To by bylo teď všechno. A už se vrhneme na vyhlášení celého měsíce, jen si počkejte!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 1:33 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.