Doplňovačka

2. ledna 2012 v 22:15 | Zuzabejda |  Kolejní soutěže
A mám tu pro vás další soutěž. Tentokrát mě na nápad přivedla Alex, za což jí děkuju Soutěž se jmenuje Doplňovačka... a o co v ní půjde? Mno, budete doplňovat!


Vaším úkolem bude do obrázku výše doplnit 10 nebelvírských jmen. Jejich majitelé jsou na koleji více či méně aktivní, spíše však více, pokud se na koleji objevujete, jistě jste jejich jména někdy slyšeli Zrada je ale v tom, že jsou z větší části používány přezdívky - např. místo Arielka Snape by tam bylo Ari. Ne všude, někde je celé první jméno. Seznam těch jmen ale nebudete mít k dispozici - v tom je ta zrada.

Do začátku máte jen tři napovězená písmena a seznam lvíčat, případně otevřená ložnice, nebo něco jiného, z čeho zjistíte, která lvíčata jsou aktivní (nejlépe vlastní hlava). Není to zas tak těžké

Jak to budete doplňovat, je na vás, ale budu po vás chtít, abyste si obrázek stáhli a poslali mi jej doplněný zpět ve formátu .png nebo .jpg, NE .BMP!. Nebo budu kousat

Jako vždy platí sovinec VedeniNebelviru@seznam.cz. Čas máte až do 20.1.2012.
Tak vzhůru do toho!Edit: Slovo do kříže se slovem na F se dá vyložit dvěma způsoby. Počítají se obě dvě jména. Upozorňuju, že žádné jméno se v jiné obměně nevyskytuje dvakrát (např. by bylo Eliska a Elis - tak by to nešlo)


Vyhodnocení:
Fabulus Girl: 25 bodů
Alex Gryffin- Fox: 25 bodů
Julie Lianová: 25 bodů
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.