Nebelvírská vánoční ozdoba

2. ledna 2012 v 22:05 | Zuzabejda |  Kolejní soutěže
Milá lvíčátka,
máme tu další soutěž pro vás.


Skřítci, kteří pracují tady na hradě, už vyzdobili vánočně za pomoci hradních strašidel a duchů hradní prostory, ale Nebelvírská společenská místnost se jim zdá stále poněkud prázdná, a navíc nevědí, jak nejlépe ji vyzdobit. A tak vás požádali o pomoc!
Vaším úkolem je vytvořit co nejkrásnější nebelvírskou vánoční ozdobu. Je jedno, zda to bude něco na záclony, na stěnu nebo na stromeček. Fantazii se meze nekladou! Můžete ji nakreslit, vyrobit ze spadaného listí, ze sněhu, z větviček, z plastelíny, ozdobit již existující vánoční dekoraci - to je na vás! Kreslit můžete i na počítači, avšak skřítci by dali přednost ručnímu vyrábění.
K výrobku, jehož fotku zasílejte ve formátu odlišném od .bmp na mail VedeniNebelviru@seznam.cz do 23.12., můžete připojit i vysvětlení, kam se věší, jak byla dekorace vytvářena, co vám bylo inspirací?
Všechny výrobky budou vyvěšeny v nebelvírské společenské místnosti, s tím, že si budete hlasovat o nejlepší.


Milá lvíčata,
celkem je nám líto, že si pro vás navymýšlíme spoustu soutěží všeho druhu a vy je necháte odplavat i s bodovou odměnou. Jediný příspěvek, který dorazil, byl od naší nejmilejší prefekty Kleopatry Blood Makedonské... Byl ale moooc povedený a tak zaslouženě získá i odměnu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.