Deníček 18. prosince 2011 - 24. února 2012

3. března 2012 v 20:20 | Alexandra Gryffin- Fox |  Deníček lvíčat
Ze zápisků z přelomu roku 2011 a 2012 se dozvíte, jaká nálada panovala v nebelvírské koleji a přiblížíte se životním radostem a nejistotám lvíčat, popřípadě členů jiných kolejí, kteří si v té době odbyli svůj výmenný pobyt.


20:51 18.12. 2011 Veronica Adel Melissová
Milý deníčku,
už jsem tu zase, ale to jsem si prostě musela zapsat. Dneska jsem poprvé s Luckym skákala! Bylo to krásný. No nic. To je vše, jen jsem to musela mít zaznamenaný. Tak ahóój!

13:22 14.1. 2012 sylvians
Milý deníčku...
Tak jsem si k tobě zase našla cestu... Skončil nám jeden rok a začal jiný... A já zase zůstanu u psaní 2009
Jelikož se blíží pololetí, tak mám co dělat s (jak jinak) anglinou... Už mi z ní vychází skoro trojka a jesli ji dostanu, jsem mrtvý člověk ...
Vánoce proběhly v pořádku a Silvestr skoro taky V nejbližší době by sem měl zavítat Miísek tak už chystám vlaštovky...
Sylvians

21:06 23.1. 2012 Cassi Hazell
Milý deníčku,
dlouho jsem tady nebyla a proto nestíhám. Prosím drž mi palce ať to tu zvládnu.

15:59 24.1. 2012 Lucie
Milý deníčku,
dnes je mi špatně. Ale to není hlavní dúvod proč sem píšu. Dostala jsem se na virtuální Bradavickou školu ! Jsem v Nebelvíru. Je to tu super.
Vaše Lucka

10:19 28.1. 2012 Cassi Hazell
Milý deníčku,
mám malého testrálka je to holka a je to hříbě. Je jí 1 rok a jmenuje se Nymf, je černá a nádherná a také velmi chytrá. Možná že to má po mě

11:29 29.1. 2012 Mia Lovegood
Ahojky (nebo spíš Papa) Milý deníčku,
připojuji svých pár řádků k tobě . Strávila jsem nádherných 14 dní ve lvíčecím doupěti, v Nebelvíru. Děkuji za tu možnost a za všechno, že jsem zde mohla být. Jsem ráda, že jsem poznala nové lidi a naopak upevnila přátelství s těmi, které mám ráda . Děkuji také za možnost pobýt v nebelvírské vaně, mají v ní prima vodu...
Bohužel čas plyne velmi rychle a osud nezná slitování, byla bych zde poslední dny stále, ale jsem nemocná, musím ležet a snažím se nepodvádět . Škoda promarněného času, kterého mi nemoc uloupla.
Doufám, že si na mě tady někdo vzpomene, protože já mám vzpomínky napořád . Doufám, že si někdo vzpomene na Miu a její výlet a že se třeba mrkne k nám domů, do Mrzimoru.
Snad tě ještě někdy potkám
Mia
*zaklapne deník a odejde*

15:55 30.1. 2012 Cassi Hazell
Milý deníčku,
půjdu se podívat do Havraspárské koleje, ale neboj né na pořád. Vybrali mě ve výjměném pobytu a moc se těším. Musím počkat do 6.2. Snad se jim budu líbit. *růže*

20:28 30.1. 2012 Lily Way Black
Drahý deníčku,
už jsem tu nebyla nějaký ten pátek a vlastně si nejsem tak úplně jistá, proč sem píšu nyní, když už mě k Hrádku táhne pramálo. Naposledy jsem tu byla aktivně při výměňáku v Havraspáru a tehdy jsem si řekla, že po pobytu odejdu z Hrádku nadobro, ale neodešla jsem. I když vlastně tak napůl ano - jediné, o co se teď tak trochu starám je naše bradavická partička, jinak nechodím moc na kolej, občas omrknu vývěsku a to je vše. Rozhodně nemám potřebu tu být každý den. Troufám si říct, že možná ani každý týden.
Co se týče toho mého "soukromějšího" života, tak se od minule nejspíš mnoho nezměnilo, ale i přes to některé věci stojí trochu za zmínku.
Po tvůrčí pauze jsem znovu začala psát, od básní po úvahy, tak prostě vše, co mi přijde na mysl, našla jsem si nejlepšího kamaráda, se kterým si rozumím tak perfektně, že mě teď trápí, že není ok ..ne, netrápí mě to..ono mě to doslova užírá a nevím, jak mu vtlouct mozek do hlavy, ale to je na delší povídání. Co se týče dalších přátel, tak na tom moc slavně nejsem. Kdybych tvrdila, že jich je pět, přidávala bych si. (Taky kdo by měl chuť se se mnou vybavovat, že?)
Dále se mi daří přetvářet vlastní život k obrazu svému - nejspíš to je tím, že věčně nesedím u pc nebo jinde (krom školy), ale dělám věci, co mě baví (myslím i jiné než psaní, samozřejmě), co mě tak nějak naplňují a já se cítím relativně fajn, i když mám ty svoje chvilky, kdy mě to všechno nějak dostane, ale to se stane jednou za čas prakticky každému.
A vidíš, deníčku, nemám si už na co jiného stěžovat, nemám co jiného psát..minimálně ne o sobě, jinak se totiž vždy najde něco, o čem psát lze.
Takže se s tebou zase loučím, možná jsem tu naposledy, možná ne..kdo ví? Jen jsem asi chtěla, aby lvíčata věděla, že ještě žiji...
xoxo L.

07:28 21.2. 2012 Cassi Hazell
Miký deníčku,
jsem zpět. Bylo to tam bezva a byla jsem se sestrou takže, to byla legrace. A už jsem konečně zase u lvíčátek. Počkám si tak do května a pak se pokusím navštívit Zmijozel a nebo Mrzimor. To ještě nevím musím si vybrat.

20:14 24.2. 2012 Lena Salles
Milý deníčku. Mám strašný strach, jestli sem vůbec patřím, nevím, jestl ise moudrý klobouk nespletl. Vůbec nevím, co kde je a kdo co je a komu můžu věřit. Tvá Lena
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.