Řády a pochvaly za prosinec 2011

3. března 2012 v 20:32 | Zuzabejda |  Řády, pochvaly a vyznamenání
Jak jste si jistě všimli, objevila se nám v mísnosti Pohár patří lvům nová statistika na měsíc prosinec. Na ni se váže i příjemná povinnost rozdělit mezi čtyři nejpilnější lvíčata 70 bodů podle jejich zásluh - udělit první Řády pilného lvíčete.
Jak jistě víte, tyto řády se udělují za prosté získávání bodů. Začneme těmi méně hodnotnými, ale také hodnotnými tituly.


Bronzový Řád pilného lvíčete v hodnotě 10 bodů získává sylvians, která získala pro Nebelvír za poslední měsíc krásných 407 bodů. Gratulujeme!

Stříbrný Řád pilného lvíčete, který má hodnotu 15 bodů, uděluji naší Eny Black, která si nahrabala 437 bodů, to je taky hezké číslo


Zlatý Řád pilného lvíčete, za který lze získat už 20 bodů k dobru, od nynejška náleží Elanor Zlatolisté. Ta pro naši kolej získala celých 442 bodů. Skvěle!


A nakonec tramtadadá - červený Řád pilného lvíčete, jež má hodnotu 25 bodů, tímto uděluji naší Silentě Weiss, které můžeme poděkovat za 526 bodů pro Nebelvír v tomto měsíci.Tak, a to by bylo všechno - víc odměn nám nezbylo. Body vám budou uděleny pravděpodobně na začátku ledna, kdy by se zde měl objevit komplet seznam, kdo kolik bodů získal z Kolejní pokladny.


Čestné pochvaly
S Fabi jsme se usnesly na prvním udělení Čestné pochvaly - vlastně na dvou uděleních

První je za mimořádnou aktivitu, pilnost, první místo v TOP50, které si už dlouho drží, aktivní práci na blogu a vůbec skvělý příklad všem Lvíčatům. Ano, někteří z vás už tuší - první Čestná pochvala je udělena naší nejmilejší Sylvians. Získává tím i deset bodů (budou přičteny na konci měsíce). Gratulujeme!

Druhá pochvala je za neuvěřitelnou výdrž a nasazení při práci na blogu, které jsem tedy ještě neviděla - patří Alex Griffin- Fox. I ona je zářným případem aktivity.

Pochvalu si můžete vysloužit i vy, takže soutěžte, posílejte úkoly a soutěžte - a hlavně buďte hrdí, že jste Lvíčata!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.