Abstrakce

28. dubna 2012 v 19:06 | Fabulus Girl |  Kolejní soutěže
Ahoj lvíčátka,
tak mě napadlo, že jste dlouho nic nekreslili, a proto mě napadla tato soutěž, Abstrakce.
Jistě všichni z vás víte, co to abstrakce je. Kdo by to nevěděl, tak vám to zkusím popsat, ale nečekejte zázraky, výtvarka mi moc nejde. Abstrakce je opak konkrétnosti.

Vaším úkolem bude právě takovouto abstrakci vytvořit. Kdybych zadala třeba téma slunce a neměla by to být abstrakce, tak by jste nakreslili prostě jen slunce, ale jako abstrakci to můžete pojmout, jako žlutou barvu, v níž jsou rozprostřeny odstíny oranžové až hnědé, které vzájemně tvoří ohnivou kouli, která se ani slunci nepodobá. Snad mě chápete. Abstrakci, kterou po vás chci, má také dané téma a tím je Prázdnota. Je jen na vás, jakými tahy to provedete, čím jí znázorníte, je mi to jedno, jen chci, aby to bylo vaší rukou.

Čas na své výtvory máte do 30. dubna. Své krásné výtvory posílejte ve formátku JPG, GIF, PNG, na adresu VedeniNebelviru@seznam.cz.


Do sovince dorazila pouze jedna sovička a to od lumik4. Obrázek byl hezký. Prázdnotu pojala krásně a v té abstrakci jde ta prázdnota vidět jen tehdy, víte-li, že to měla prázdnota být. Takže povedená abstrakce, která získává 20 bodů.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.