Velká aktualizace!

18. září 2013 v 19:19 | Misskass |  Informační koutek & Změny

Zdravím lvíčátka!


Přináším Vám na blog hned několik novinek . Asi nejspíš začneme tou, která je vidět na první pohled - nový design! To jsem totiž jednoho krásného večera dostala strašnou chuť něco tvořit, ale neměla jsem co, a potom mě to napadlo! Vždyť přece nebelvírský blog měl už dlouho ten jednoduchý a okoukaný vzhled a tak jsem se do toho hned pustila. Musím se přiznat, že je to poprvé, co jsem se pustila do trošku složitějšího designu blogu a navíc s blogem zas tolik neumím , což znamená, že současná verze se o něco liší od té původní, protože jsem zapomněla, že na blog nemůžu dát rámeček jaký chci, takže jsem ho musela hodně zúžit, nebudu vám lhát, dost to na kvalitě výsledku ubralo , ale není to zase snad taková hrůza .


Potom, co jsem tento návrh předvedla Klee, bylo mi nabídnuto, jestli bych nechtěla s blogem zase pohnout . Docela jsem váhala, protože mi tohle nikdy moc dlouho nevydrží, ale nakonec jsem přijala , ještě se pokusím požádat Eny, jestli by mi s tím trochu nepomohla , ale ještě uvidím. Novinkou číslo dvě je tedy nový správce blogu, moje maličkost - Misskass .

Další novinka se týká naší koleje . Dne 16.9. byly zvoleny nové prefektky, a i když se přihlásily pouze dvě, určitě si i tak zaslouží velkou gratulaci! Jedná se o Julii Lianovou a Fabulus Girl .

Jistě jste si mohli všimnout, že na Hrádku je teď taková menší revoluce . Poté, co se jedno statečné lvíčátko nebálo říct svůj názor - děkujeme Kleuško! - se bude kompletně měnit systém vedení a bude se volit nová HR, nevím jak vy, ale já se moc těším!

Další věc, co chci sdělit je, že od tohohle týdne bude znovu fungovat Týdenní report , budu se opravdu moc snažit je sem vkládat každou neděli nebo pondělí, ale jsem velmi líný člověk, tak mě kdyžtak neukamenujte . A z toho, co se ještě chystá můžu prozradit to, že bych chtěla zveřejnit jednu anketu, týkající se letaxu , pokud patříte mezi aktivní lvíčata, brzy se dozvíte podrobnosti přes mail .

Nakonec chci požádat Vás, milá lvíčátka . Kdyby jste měli sebemenší nápad jak tento blog vylepšit, či nápad na článek nebo anketu, dejte o sobě vědět! Napsali jste báseň, povídku, nakreslili obrázek nebo něco vytvořili? Podělte se o to s námi . Opravdu to nebolí, pokud se to uchytí a bude mi chodit hodně nápadů, budu každý měsíc vyhlašovat nejkreativnější lvíče, které samozřejmě dostane nějakou cenu! Takže pište pište! misskass-bradavice@seznam.cz

Takže tímto se s Vámi loučím a doufám, že se blog zase trošku rozjede .

Obrázek pro zasmátí:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kleeeopatra kleeeopatra | 18. září 2013 v 20:23 | Reagovat

Miss, já tleskám Tobě, že jsi se do toho vrhla! Moc se těším na reporty a budu se snažit (až budu mít více času, ten upřednostňuju volení HR a uklidnění celé situace) třeba nějak pomoct :). Jen tak dál!!! :)

2 Amy Amy | 21. září 2013 v 8:13 | Reagovat

*přidává se k potlesku* Jsi úžasná, že jsi se do toho pustila :-) (možná, že jednou taky překonám svou lenost a něčím přispěju ;-)).

3 Misskass Misskass | 21. září 2013 v 10:42 | Reagovat

Klouš, Amy: Moc děkuju :) Moc se budu těšit na Vaší pomoc a nějaké nápady a příspěvky :)

4 Mienat Mienat | Web | 2. října 2013 v 15:56 | Reagovat

Moc pěkný design :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.