Červenec 2014

Upravené menu + nové rubriky

26. července 2014 v 7:15 | Caroline Black |  Informační koutek & Změny
Ahojda lvíčata!
Konečně jsem se "dokopala" k tomu, abych přetvořila menu a rubriky k obrazu svému, v tomto článku se vám pokusím změny osvětlit a pomoci vám s orientací na blogu.
Úplně nejdřív se vám chci ale omluvit, za případné "zmatky", kdy byl zvěřejněn článek Změny rubrik, ve kterém nic nebylo. Sloužil mi k zkopírování odkazů jednotlivých rubrik. Tento článek jste na blogu mohli vidět včera asi šest hodin, protože jsem potřebovala odejít a zapoměla jsem ho smazat. Nicméně článek už zde neuvidíte...

Boj o školní pohár

23. července 2014 v 7:05 | Caroline Black |  Body & Boj o školní pohár
Ahojda lvíčata!
O školní pohár se snad už od nedávna bojuje a vždy na konci školního roku rozveselý jednu kolej - tento školní rok jsme my nebyli těmi veselími, přesto můžeme slavit! Nebyli jsme ani blízko k získání (ba naopak - byli jsme poslední), ale jak jsem říkala, můžeme slavit!

Zajímavé knížky na léto - #1

19. července 2014 v 8:40 | Caroline Black |  Knihovna & Povídky
Ahojda lvíčata!
Tak jsem tady, jak jsem slibovala! Říkala jsem, že to bude něco na léto - a ano! je to něco letního! Jsou to moje tipy na letní čtení, knížky, které by vás mohli zajímat... Určitě můžete očekávat další podobné články, protože tohle je část/díl první! A já vás poprosím, abyste napsali komentář, jestli jste něco na moje doporučení přečetli (a jestli se vám to líbilo nebo ne) nebo jestli jste to už četli (zase vás poprosím o názor). A jestli mi doporučíte nějaké knížky, budu také moc ráda!
A ještě jedna věc: knížky budu popisovat tak trochu ztručně, protože na ně pak napíšu recenzi (až bude napsaná, tak článek upravím a vložím sem odkaz)

Jenom 4 000 znaků?!

16. července 2014 v 17:20 | Caroline Black |  Informační koutek & Změny
Ahojda lvíčátka!
Dneska jenom krátce, i když vím, že jsem tu malinko delší dobu nebyla. Nebyla jsem tu proto, že jsou prázdniny a já nemám tolik chuti, v tom vedru třeba hodinu psát článek, více mě láká knížka a icetea/juice... Každopádně se polepším. Jenom vám chci říct, že tady příští dva týdny nebudu, protože jedu s rodinou, prostě nebudu mít u sebe notebook ani tablet...

Každopádně jsem včera asi hodinu a půl ztrávila nad článkem, ale ten se potom nezveřejnil, protože měl více jak 4 000 znaků, což je očividně limit na blog.cz. Strašně mě to naštvalo a prostě... Mrzí mě to. Nevíte někdo, co s tím? Budu moc vděčná.

Dneska V pátek nebo v sobotu nebo v neděli vyjde nejspíše ještě jeden článek, takový na léto, ale bude přednastavený, takže doufám, že vyjde. S prací v blog.cz jsem malinko naštvaná (tedy ne že bych někdy nějaký blog vedla)... no prostě mě zklamal.
Tak tedy:

Papa lvíčátka!
S láskou Care

Problém vyřešen!

1. července 2014 v 21:25 | Caroline Black |  Informační koutek & Změny
Ahojda lvíčátka!
Tak znovu, museli jste si všimnout, že už je tu menu... Nejsou tam nějaké rubriky a ani některé nebudou, chci to trochu upravit a něco odstranit, přidat a tak...
S láskou Care

Problémy

1. července 2014 v 20:55 | Caroline Black |  Informační koutek & Změny
Ahojda lvíčátka!
Určitě jste si všimli, že jaksi zmizelo menu. Stalo se to, když jsem chtěla přejmenovat jednu rubriku a mezitím... selhal internet. Snažím se to opravit, ale... řekněme, že to bude ještě chvilku trvat...

Doufám, že u dalšího článku to bude v pohodě...
S láskou Care