Boj o školní pohár

23. července 2014 v 7:05 | Caroline Black |  Body & Boj o školní pohár
Ahojda lvíčata!
O školní pohár se snad už od nedávna bojuje a vždy na konci školního roku rozveselý jednu kolej - tento školní rok jsme my nebyli těmi veselími, přesto můžeme slavit! Nebyli jsme ani blízko k získání (ba naopak - byli jsme poslední), ale jak jsem říkala, můžeme slavit!


Slavit můžeme, protože jsme měli okolo 7 000 bodů, což je na cca 23. členou kolej úžasný výsledek! A úžasný výsledek bude, když vyhrajeme příští rok, ve skoro stejném počtu... Vypočítala jsem, že když každý student/ka vypracuje všechny úkoly, bude mít nasbíráno přes 1 000 bodů a když to vynásobíte 23, vyjde vám přes 23 000 bodů, což bylo skóre zlatého Zmijozelu. Chápu, ale, že to nepůjde vždy a u všech, já sama tento školní rok nepsala skoro žádné úkoly, neměla jsem čas, protože jsem psala přímačky... Ale to je jedno, musíte brát, že je to jenom výpočet, který může být špatný a na blbé úvaze... Každý se může mýlit...
A věřím, že další školní rok (na Hrádku) bude tento článek bude vypadat asi takto: "S radostí vám oznamuji, že tento školní rok, jsme nasbírali dostatek bodů, že jsme obsadili první místo..."

A poslední věcí, kterou vám chci říct: "Jen tak dál, lvíčci!"
Tak doufám, že vás uvidím u dalšího článku, buď další tipy na letní knížky, nebo něco o lvíčatech... Nebo že by byl už čas na Měsíční report…? Teprve teď mi došlo, že je ještě týden do začátku srpna... Nevíte, kde se prodávají kalendáře... nebo nové mozky?

S láskou Care

P.S.: Píšu to na tabletu, tak se omlouvám, za případné chyby, nebo nesmyslná slova...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.