Září 2014

Proč je kofola nejlepší? Aneb Lvíčátka #0 - Voialá informace

22. září 2014 v 7:44 | Caroline Black |  Lvíčata, Kofola & podobně
Ahojda lvíčata!
Zase bych se předně chtěla omluvit, že tedy nějakou chvíli, nebyl článek, ale zatím jsem si ještě pořád nestihla vytvořit nějaký rytmus mezi školou a Hrádkem. Předpokládám ale, že v říjnu už to bude v pořádku, tento týden si chci udělat takový zkušební, takže uvidím a případně se změní datum, kdy budou vycházet články. Další drobností, kterou s vámi chci probrat, je report za srpen, měla jsem ho rozepsaný, ale protože jsem nestíhala, tak jsem ho nestihla dopsat, protože už se potom promazaly místnosti a zbyly tam jenom příspěvky ze září. A ještě jedna věc - tento článek je sobotní, jenže jsem měla přeplněnou sobotu, a tak jsem nestíhala. Už vás, ale nebudu zdržovat, takže se dostanu k tématu dnešního článku.
Dnešní článek bude první do rubriky Lvíčata, Kofola & podobně, a proto bude tak nějak informativní a taky bych vám v tomto článku chtěla říci, o jakých tématech bych se v Lvíčatech chtěla zabírat...

Nový školní rok, Postupy do ročníků & Naštvaný blog

10. září 2014 v 16:40 | Caroline Black |  Informační koutek & Změny
Ahojda lvíčta!
Protože blog chvíli nebyl aktivní (důvod se dozvíte v celém článku) dnešní článčk bude dost nabitý - je zde nový školní rok a také jsem již zjistila, kdo všechno postoupil do dalších ročníků, takže tyto dvě téma a jedno důležité, proč tedy blog nebyl aktivní. O všech těchto věcech, se tedy dozvíte v celém článku, a čtěte pozorně - můžu se okrajem něčeho dotknout, a ta věc možná bude dalším článkem a já bych byla ráda, kdybyste v komentářích hádali, jaký to článek bude!