Listopad 2014

Nebelvírské Vánoce

30. listopadu 2014 v 9:40 | Caroline Black
Zdravím a přeji vám hezkou první adventní neděli lvíčata!
Ve vzduchu je cítit adventní neděle, a protože je první, nadešel čas, na mnou velmi očekávaný, vánoční článek... Nejspíše si říkáte, proč sem tahám vánoce, když je blog o naší milované koleji, pravda je ale taková, že ani Hrádek vánoce neminou, tím pádem neminou ani náš blog. A jak už jsem se zmínila, blog je koneckonců o našem Nebelvíru, takže i vánoční články se budou nést v tomto duchu, ale v jakém přesně?

Výměnný pobyt - Listopad 2014

16. listopadu 2014 v 7:35 | Caroline Black |  Výměnné pobyty
Zdravím lvíčátka!
Po dlouhé době vás znovu vítám u dalšího článku, ale bohužel když jsem nějaký článek pracně (víte, jak je těžké napsat na té mrňavé klávesnici na tabletu článek, když pořád musíte přeskakovat mezi různými stránkami?) napsala, neuložil se. Už nám doma ale funguje internet, takže by to už mělo být v pořádku... Zpátky k článku - v dnešním se dozvíte, kdo naši kolej navštíví, kdo od nás odcestuje a kdy se bude celý pobyt konat... Tak tedy jak to bude v příštích 14ti dní vypadat?

Články/Plány & Prefektské volby 2014/15

2. listopadu 2014 v 6:00 | Caroline Black |  Informační koutek & Změny
Zdravím lvíčátka!
V dnešním článku bude hodně důležitých informací, proto bych byla ráda, kdybyste článek pozorně dočetli až do konce. A jak je bohužel zvykem tak bych se vám chtěla omluvit, že zde nebyl delší dobu článek, ale mám takový menší problém s internetem... že, ehm, nefunguje. Na tabletu máme sice mobilní data, ale ty jsou omezená a tak jsem čekala až se to opraví, ukázalo se ovšem že ta oprava nebude tak jednoduchá, takže jsem se rozhodla, že i přes data a nepraktickou klávesnici budu psát články na tabletu, takže omluvte případné překlepy. Dnešní článek bude i o této nepříjemnosti, takže... čtěte pozorně!