Články/Plány & Prefektské volby 2014/15

2. listopadu 2014 v 6:00 | Caroline Black |  Informační koutek & Změny
Zdravím lvíčátka!
V dnešním článku bude hodně důležitých informací, proto bych byla ráda, kdybyste článek pozorně dočetli až do konce. A jak je bohužel zvykem tak bych se vám chtěla omluvit, že zde nebyl delší dobu článek, ale mám takový menší problém s internetem... že, ehm, nefunguje. Na tabletu máme sice mobilní data, ale ty jsou omezená a tak jsem čekala až se to opraví, ukázalo se ovšem že ta oprava nebude tak jednoduchá, takže jsem se rozhodla, že i přes data a nepraktickou klávesnici budu psát články na tabletu, takže omluvte případné překlepy. Dnešní článek bude i o této nepříjemnosti, takže... čtěte pozorně!

Články byste měli očekávat každý čtvrtek a neděli, tedy jak aspoň doufám, ale tím, že mám ztížené podmínky se může stát, že článek bude třeba jen jeden za týden nebo i žádný, uvidíme. A na jaké články se máte těšit? Určitě se pokusím napsat jednou za měsíc report, TOPku lvíčat, výměnný pobyt (pokud se bude v daném měsíci konat), Lvíčata, Kofola & podobně, nejspíše i článek studenta z jiné koleje (záleží na spolupráci) a dvakrát měsíčně zde s největší pravděpodobností bude článek, který chci prozatím nechat jako překvapení. A osmý článek bude volný, pro případ nějakého informačního článku nebo bude každý měsíc jiný.
V "bojových" podmínkách, které teď s počítačem panují je ale možné, že zde najdete jen nejhlavnější články, které jsou: měsíční report, TOPka lvíčat, Lvíčata, Kofola & podobně a i Výměnný pobyt. Doufám tedy, že to nějak přežijeme a že po určité době se dá vše do pořádku...

Další velice důležitou věcí jsou prefektské volby, přičemž jejich výsledky jsou známé už přes měsíc. Před zobrazením výsledků bych ráda napsala kdo všechno kandidoval, jako první kandidovala Caroline Black (tedy moje maličkost) a na opravdu poslední chvíli se k ní přidala Julie Lianová. Kvůli velmi malé, přesto dostačující početnosti kandidátek studenti nemuseli hlasovat a stačilo jen schválení od vedení. Nebelvírskými prefektkami na rok 2014/15 tedy jsou Caroline Black a Julie Lianová. Myslím, že i za Juls můžu říci, že se o vás budeme starat a dávat na vás pozor. A přestože je blog pouze nebelvírský, myslím, že vám neuškodí doyvědět se ještě podruhé výsledky i jiných kolejí. Prefekti Zmijozelu jsou Jake Mercurion Lian-Snape (proč má tak složité jméno?!) a Hwol, Havraspáští mají prefektky Turkiš97 a Isabellu Nelu Hartleyovou a Mrzimor zastupuje Jitřní Hvězda a Fraďa Maky Diggory.

To je k dnešnímu článku asi vše, takže na viděnou!
S láskou Caroline
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.