Prosinec 2014

Technické problémy?

28. prosince 2014 v 16:50 | Caroline Black |  Informační koutek & Změny
Zdravím lvíčata u posledního článku za tento rok!
A přestože je poslední, ukázalo se, že nemám žádný opěrný bod - tedy podle mojí vlastní osnovy mohu napsat článek, který sama uznám za vhodné... A úplně zprvu jsem vám chtěla přiblížit podle čeho se řídím, když píši článekm, ale... Ouha! Když jsem článek chtěla zvěřejnit... jaksi to nešlo a velká část článku se smazala (neuložila), a samozřejmě, e jsem článek mohla sepsat znovu, ale už jsem na to neměla náladu - celý článek který se smazal mi trval napsat hodinu a půl... takže bych řekla že byste se neměli divit, proč jsem článek nenapsala znovu.
Ale hodně mě mrzí, že vám tím pádem nemohu dopřát poslední článek v tomto roku kvalitní, ale merlinužel se budete muset spokojit s tímto článkem...
Tak tedy hezký (a neopilý) Silvestr a... snad se příště uvidíme v lepším znění!
Objímá Caroline

Po Vánoční čas & Co plánuji v novém roku?

25. prosince 2014 v 12:10 | Caroline Black |  Informační koutek & Změny
Zdravím vás v další kouzelný den, lvíčátka!
Dnes již je 1. svátek vánoční a pro někoho jsou Vánoce už minulostí, pro někoho jiného jsou ale pořád v přítomnosti... A musím říci, že já jsem jedna z těch druhých, takže v tomto článku se ještě dozvíte něco málo o Vánocích. A v druhé části článku vám představím některé z mých plánů do nového roku - takové moje předsevzetí, co bych chtěla doopravdy dodržovat. Dnešní článek bude trošku plnější než předchozí, tudíž pojďme se podívat, co vám ještě chci povědět k Vánocům a jaké jsou moje plány do nového roku!


Vánoční dáreček 2014

24. prosince 2014 v 16:05 | Caroline Black
Znovu vás dnes zdravím, lvíčata!
Po článku, kdy jste se toho o mně mohli dozvědět něco více se zas zaměřím více na hrádkovskou tématiku - v podobě vašeho vánočního dárku. Merlinužel ale dárek dorazí se zpožděním, tudíž vám budu moci jen přibližně říci, o co se bude jednat, abych pořád zachovala ten moment překvapení, až se konečně dozvíte, jaký dárek to bude... A jen malinká drobnost, dárek by měl dorazit druhý/třetí týden v lednu. Ale hlavní otázkou je - jaký dárek to bude?


Nejtajnější přání Caroline 2014

24. prosince 2014 v 11:10 | Caroline Black
Již podruhé vás v tento kouzelný den zdravím, lvíčátka!
Jak jsem slibovala je tu dnes další článek, který bude více k tomu, abyste o mně něco více zjistili. Představím vám totiž moje 'nejtajnější' přání - a věřte, že předměty které bych chtěla najít pod stromečkem to nebudou... budou to přání, které si opravdu přeji celým srdcem... A co si tedy moje srdce přeje?


Nejkouzelnější Vánoce v Nebelvíru 2014

24. prosince 2014 v 6:05 | Caroline Black
Zdravím lvíčátka a přeji vám hezký začátek štědrého dne!
Ve vzduchu je cítit začátek štědrého dne a proto vám mohu představit tento článek. Jistě jste si všimli, že dnes je štědrý den a já mám pro vás malinkatý vánoční dárek. Na dnešek mám pro vás připravené články, které možná přímo nesouvisí s Hrádkem, ale zase budete mít možnost se dozvědět něco více o mně... a malá poznámka - článek nebude jen jeden! A lehce se vám tím také budu snažit vynahradit mojí neaktivitu na blogu v poslední době, ale měla jsem toho více a tak merlinužel musel jít blog stranou... ale teď už k samotné podstatě prvního dnešního článku!