Leden 2015

Měsíční report - Prosinec 2014

11. ledna 2015 v 19:10 | Caroline Black |  Měsíční report
Nazdárek lvíčci moji!
Vítejte u dnešního článku, kterým je report z nejkouzelnějšího měsíce - z Prosince. Tento měsíc jsme byli aktivní a plní života, přestože jsme se ze začátku měsíce byli lehce 'smutní' z Kleiného odchodu, radost a vánoční atmosféra nám znovu nasadila úsměv zpátky na tvář... Je tedy čas trošku zavzpomínat a připomenout si naše zážitky z Prosince.


TOP lvíčata - Prosinec 2014

8. ledna 2015 v 15:40 | Caroline Black |  Body & Boj o školní pohár
Zdravím lvíčátka u dnešní TOPky!
Je tu dnes první čtvrtek po rozdání všech bodů za prosinec - tedy čas na, merlinužel první, TOPku. Myslím, že mohu říci, že v prosinci jsme byli pilní (stejně jako celý školní rok) a myslím, že je to i vidět - pořád si držíme třetí místo v boji o školní pohár. Jak se nám tedy vedlo?


Změny ve vedení Nebelvíru

4. ledna 2015 v 21:45 | Caroline Black |  Informační koutek & Změny
Zdravím moji lvíčci u dalšího článku!
Dnešní článek se bude po dlouhé době týkat důležitějšího tématu - a tím jsou změny ve vedení Nebelvíru. Tyto změny jsou sice už nějakou dobu známé, ovšem já jsem už delší dobu plánovala na toto téma napsat článek - merlinužel ale nebyl dostatek času článek napsat, a když už se našel čas potřebovala jsem sepsat nějaký jiný článek. Chápu, že novější nebelvírští studenti tento článek moc nepochopí, ale tento článek je především pro všechny se kterými Klea zažila nějaké dobré vzpomínky... a se mnou jich pár zažila (a určitě ještě zažiji) a tak bych jí chtěla tento článek lehce věnovat. A také popřát Diggy k její nové funkci!


Nejšťastnější nový rok!

1. ledna 2015 v 19:50 | Caroline Black
Zdravím lvíčátka v tento nejzvláštnější den v roce!
Nejzvláštnější je tím, že je první v roce, což znamená, že je nejneobvyklejší - většina lidí není zvyklá na nový letopočet a podobné věci... Ale to je jedno, účelem tohoto článku je popřát vám vše nejšťastnější a nejkouzelnější do nového roku a ať se vám v novém roce daří a ať se vám co nejkouzelněji podaří slpnit si své předsevzetí (pokud si nějaké dáváte). Tak tedy nejšťastnější rok 2015!

2015

Užijte si tento rok co nejlépe a s kouzelným úsměvem!
Objímá Caroline

P.S.: Doufám, že jste se mi moc neopili kofolou...