Změny ve vedení Nebelvíru

4. ledna 2015 v 21:45 | Caroline Black |  Informační koutek & Změny
Zdravím moji lvíčci u dalšího článku!
Dnešní článek se bude po dlouhé době týkat důležitějšího tématu - a tím jsou změny ve vedení Nebelvíru. Tyto změny jsou sice už nějakou dobu známé, ovšem já jsem už delší dobu plánovala na toto téma napsat článek - merlinužel ale nebyl dostatek času článek napsat, a když už se našel čas potřebovala jsem sepsat nějaký jiný článek. Chápu, že novější nebelvírští studenti tento článek moc nepochopí, ale tento článek je především pro všechny se kterými Klea zažila nějaké dobré vzpomínky... a se mnou jich pár zažila (a určitě ještě zažiji) a tak bych jí chtěla tento článek lehce věnovat. A také popřát Diggy k její nové funkci!
Na Hrádku jsem byla už skoro rok, když se Klea rozhodla, že z Hrádku odejde. I když mi Klea v několika našich soukromých rozhovorech přímo řekla, že se chystá z Hrádku odejít, stejně jsem nebyla připavená, že takto brzy odejde (a ke všemu jsem poslední dva Kleiné týdny byla na výměnném pobytu ve Zmijozelu, dokonce mě to i mrzelo na tolik, že mi Tofty nabídl předčasný odchod do Nebelvíru [ale na posledních 22 hodin to bylo trošku zbytečné]). Každopádně všichni jsme buď už z 'donucení' nebo ze své vlastní dobré vůle byli nuceni Klein odchod respektovat. A upřímě - Klea byla dobrá řediteka, profesorka a řekla bych, že i studentka.
Jinak byla na Hrádku asi 6-7 let, z toho přibližně 4 roky ředitelkou a jeden rok prefektkou. Pak také nějakou dobu učila OPČM ve druhém, třetím a šestém ročníku a ještě mudly v pátém, šestém a sedmém ročníku (merlinužel nevím jak dlouho, ještě jsem se jí nestihla zeptat). Na Kleino přání se souhlasem HR se stala ředitelkou Diggy (čímž jí gratuluji, ale chtěla bych se k tomuto tématu dostat až za chvilku), a přestože si Klea přála aby OPČM učil někdo, kdo s tím nemá zkušenosti - toto přání ovšem splňuji jen já (Care), Merq a Tofty už svoje třídy mají... A kdo učí mudlíky to merlinužel nevím.
A vím, že pocity z Kleiného odchodu jsou různé někomu bude chybět a někomu (ano, myslím tebe El) z osobních důvodů ne. Každopádně Hrádek přišel o jednoho skvělého hradníka a jak řekl Jake - sice je bez Klei na Hrádku relativně klid, ale přesto Hrádek ztratil jednoho velkého hradníka.
Každý konec začátek další čeká - tedy Diggy má možnost ještě větším dílem přispět Hrádku. Chtěla bych jí tedy ještě jednou poblahopřát a... doufám, že jsme ti s Jul tvůj přechod usnadnily. Všechno nejlepší a kouzelné do tvé nové funkce!

Tak a to by bylo asi vše k denšnímu článku, a já už chci jenom říct... Kleo i když pocity z tvého odchodu jsou rozpačité, myslím, že nám budeš chybět.
Objímá Caroline
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.