Body & Boj o školní pohár

TOP lvíčata - Březen 2015

7. května 2015 v 23:05 | Caroline Black
Aloha!
Po dlouhé době se hlasím do služby a po dlouhé době s TOP lvíčaty... každopádně myslím, že můžu říci, že se nám tyto dva měsíce (celá tato TOPka je sestavena z údajů z únorového činění) celkem dařilo. Možná dokonce prohrajeme se ctí a hlavou hrdě zdvyženou, uvidíme.


TOP lvíčata - Prosinec 2014

8. ledna 2015 v 15:40 | Caroline Black
Zdravím lvíčátka u dnešní TOPky!
Je tu dnes první čtvrtek po rozdání všech bodů za prosinec - tedy čas na, merlinužel první, TOPku. Myslím, že mohu říci, že v prosinci jsme byli pilní (stejně jako celý školní rok) a myslím, že je to i vidět - pořád si držíme třetí místo v boji o školní pohár. Jak se nám tedy vedlo?

Konec zkouškového období, Vysvědčení & Plány

28. srpna 2014 v 10:20 | Caroline Black
Ahojda lvíčata!
Jsem zpátky doma z táboru, kvůli kterému tady nebyli články - sice jsem se snažila je přednastavit, jenže mi to časově nevyšlo a tak tady bylo chvíli prázdno... Od září by se to ale mělo změnit, a měla bych psát dvakrát týdně - jednou za měsíc report, TOPka lvíčat, informace o výměnném pobytu - pokud daný měsíc bude (pozn. možná bude dvakrát v měsíci, ještě nevím, jestli se o ději za dobu pobytu budu zmiňovat i report, nebo to bude samostaný článek), Lvíčata, Kofola & podobně, nejspíše i článek studenta jiné koleje (záleží na spolupráci), dvakrát za měsíc budou články, které chci prozatím nechat jako překvapení (nejspíše se začnou vyskytovat až v říjnu, kvůli určitým událostem) a osmý článek nechám buď na další článek o pobytu, nebo se bude každý měsíc lišit...
Tak, ale to jsem trochu odběhla do budoucnosti, takže by to nejspíše chtělo se vrátit do přítomnosti - dnešní článek bude o zkouškovém období, tedy jeho konci a také o vysvědčení.

Boj o školní pohár

23. července 2014 v 7:05 | Caroline Black
Ahojda lvíčata!
O školní pohár se snad už od nedávna bojuje a vždy na konci školního roku rozveselý jednu kolej - tento školní rok jsme my nebyli těmi veselími, přesto můžeme slavit! Nebyli jsme ani blízko k získání (ba naopak - byli jsme poslední), ale jak jsem říkala, můžeme slavit!
 
 

Reklama