Informační koutek & Změny

366 nových šancí

1. ledna 2016 v 18:00 | Caroline Black
První leden bývá plný slibů, které většinou zůstávají jen slibem a nedůležitým listem papíru, nad kterým se při nalezení pousmějeme nad svou vlastní naivitou. Sliby psané na tomto papíře určitě znáte (možná někteří i z osobních zkušeností) - od tohoto roku začnu pravidělně běhat, začnu zdravě jíst, začnu více číst... Mým slibem je, že se začnu pravidelně věnovat našim kolejním stránkám, které budou už dva roky pod mými křídly a já jsem se během těch dvou let snažila zprovoznit; bohužel neúspěšně. Proto doufám, že můj slib nebude patřit mezi ty nesplněné a že se mi ta tvrdá práce, kterou vedení stránek vyžaduje, vrátí v podobě vaší podpory a návštěvnosti.


weheartit.comPokud se ptáte na význam tohoto článku - chtěla jsem vám jen popřát vše dobré a kouzelné do nového roku. Život je dar a nemá smysl ho trávit s nějakým člověkem, který si vaší přítomnosti neváží, nebo každý den promarnit činností, kterou nemáte rádi. Řiďte se srdcem a nebojte se skákat do neznámého; jednoho dne byste mohli litovat, že jste promarnili příležitost. Stačí následovat své sny...

Objímá Caroline

Změny ve vedení Nebelvíru

4. ledna 2015 v 21:45 | Caroline Black
Zdravím moji lvíčci u dalšího článku!
Dnešní článek se bude po dlouhé době týkat důležitějšího tématu - a tím jsou změny ve vedení Nebelvíru. Tyto změny jsou sice už nějakou dobu známé, ovšem já jsem už delší dobu plánovala na toto téma napsat článek - merlinužel ale nebyl dostatek času článek napsat, a když už se našel čas potřebovala jsem sepsat nějaký jiný článek. Chápu, že novější nebelvírští studenti tento článek moc nepochopí, ale tento článek je především pro všechny se kterými Klea zažila nějaké dobré vzpomínky... a se mnou jich pár zažila (a určitě ještě zažiji) a tak bych jí chtěla tento článek lehce věnovat. A také popřát Diggy k její nové funkci!

Technické problémy?

28. prosince 2014 v 16:50 | Caroline Black
Zdravím lvíčata u posledního článku za tento rok!
A přestože je poslední, ukázalo se, že nemám žádný opěrný bod - tedy podle mojí vlastní osnovy mohu napsat článek, který sama uznám za vhodné... A úplně zprvu jsem vám chtěla přiblížit podle čeho se řídím, když píši článekm, ale... Ouha! Když jsem článek chtěla zvěřejnit... jaksi to nešlo a velká část článku se smazala (neuložila), a samozřejmě, e jsem článek mohla sepsat znovu, ale už jsem na to neměla náladu - celý článek který se smazal mi trval napsat hodinu a půl... takže bych řekla že byste se neměli divit, proč jsem článek nenapsala znovu.
Ale hodně mě mrzí, že vám tím pádem nemohu dopřát poslední článek v tomto roku kvalitní, ale merlinužel se budete muset spokojit s tímto článkem...
Tak tedy hezký (a neopilý) Silvestr a... snad se příště uvidíme v lepším znění!
Objímá Caroline

Po Vánoční čas & Co plánuji v novém roku?

25. prosince 2014 v 12:10 | Caroline Black
Zdravím vás v další kouzelný den, lvíčátka!
Dnes již je 1. svátek vánoční a pro někoho jsou Vánoce už minulostí, pro někoho jiného jsou ale pořád v přítomnosti... A musím říci, že já jsem jedna z těch druhých, takže v tomto článku se ještě dozvíte něco málo o Vánocích. A v druhé části článku vám představím některé z mých plánů do nového roku - takové moje předsevzetí, co bych chtěla doopravdy dodržovat. Dnešní článek bude trošku plnější než předchozí, tudíž pojďme se podívat, co vám ještě chci povědět k Vánocům a jaké jsou moje plány do nového roku!

Články/Plány & Prefektské volby 2014/15

2. listopadu 2014 v 6:00 | Caroline Black
Zdravím lvíčátka!
V dnešním článku bude hodně důležitých informací, proto bych byla ráda, kdybyste článek pozorně dočetli až do konce. A jak je bohužel zvykem tak bych se vám chtěla omluvit, že zde nebyl delší dobu článek, ale mám takový menší problém s internetem... že, ehm, nefunguje. Na tabletu máme sice mobilní data, ale ty jsou omezená a tak jsem čekala až se to opraví, ukázalo se ovšem že ta oprava nebude tak jednoduchá, takže jsem se rozhodla, že i přes data a nepraktickou klávesnici budu psát články na tabletu, takže omluvte případné překlepy. Dnešní článek bude i o této nepříjemnosti, takže... čtěte pozorně!

Nový školní rok, Postupy do ročníků & Naštvaný blog

10. září 2014 v 16:40 | Caroline Black
Ahojda lvíčta!
Protože blog chvíli nebyl aktivní (důvod se dozvíte v celém článku) dnešní článčk bude dost nabitý - je zde nový školní rok a také jsem již zjistila, kdo všechno postoupil do dalších ročníků, takže tyto dvě téma a jedno důležité, proč tedy blog nebyl aktivní. O všech těchto věcech, se tedy dozvíte v celém článku, a čtěte pozorně - můžu se okrajem něčeho dotknout, a ta věc možná bude dalším článkem a já bych byla ráda, kdybyste v komentářích hádali, jaký to článek bude!

Moje nepřítomnost &... nic?!

13. srpna 2014 v 9:25 | Caroline Black
Ahojda lvíčata!
Po... dlouhé době vás zdravím u dalšího článku, a ten ke všemu bude o tom, že... tady nebudu a proto nejspíše nebudou články. A teď zpátky k té první větě prvního souvětí: nepsala jsem články, protože jak jsou prázdiny, tak je vedro, mám nějakou důležitou práci (např. přečíst knížku/zalít květiny: zalévání květin je samozřejmě to méně důležité), nebo jsme někam odjížděli. Prostě jsou prázdniny, tudíž není čas ani nálada...
A teď tedy zpátky k té části mezi první větou prvního souvětí a k vysvětlení té první věty prvního souvětí. V pátek jedu na tábor, tudíž nebudu mít přístup k internetu a ani prostředek k používání internetu. A zřejmě ani sílu, protože jedu na taneční tábor. Čtyři tréniky denně, fhmm. Tak zpátky k věci: Jak dlouho tady nebudu? No, odjíždím v pátek 15. a vracím se 23., takže osm dní. Eh, devět.

Upravené menu + nové rubriky

26. července 2014 v 7:15 | Caroline Black
Ahojda lvíčata!
Konečně jsem se "dokopala" k tomu, abych přetvořila menu a rubriky k obrazu svému, v tomto článku se vám pokusím změny osvětlit a pomoci vám s orientací na blogu.
Úplně nejdřív se vám chci ale omluvit, za případné "zmatky", kdy byl zvěřejněn článek Změny rubrik, ve kterém nic nebylo. Sloužil mi k zkopírování odkazů jednotlivých rubrik. Tento článek jste na blogu mohli vidět včera asi šest hodin, protože jsem potřebovala odejít a zapoměla jsem ho smazat. Nicméně článek už zde neuvidíte...

Jenom 4 000 znaků?!

16. července 2014 v 17:20 | Caroline Black
Ahojda lvíčátka!
Dneska jenom krátce, i když vím, že jsem tu malinko delší dobu nebyla. Nebyla jsem tu proto, že jsou prázdniny a já nemám tolik chuti, v tom vedru třeba hodinu psát článek, více mě láká knížka a icetea/juice... Každopádně se polepším. Jenom vám chci říct, že tady příští dva týdny nebudu, protože jedu s rodinou, prostě nebudu mít u sebe notebook ani tablet...

Každopádně jsem včera asi hodinu a půl ztrávila nad článkem, ale ten se potom nezveřejnil, protože měl více jak 4 000 znaků, což je očividně limit na blog.cz. Strašně mě to naštvalo a prostě... Mrzí mě to. Nevíte někdo, co s tím? Budu moc vděčná.

Dneska V pátek nebo v sobotu nebo v neděli vyjde nejspíše ještě jeden článek, takový na léto, ale bude přednastavený, takže doufám, že vyjde. S prací v blog.cz jsem malinko naštvaná (tedy ne že bych někdy nějaký blog vedla)... no prostě mě zklamal.
Tak tedy:

Papa lvíčátka!
S láskou Care

Problém vyřešen!

1. července 2014 v 21:25 | Caroline Black
Ahojda lvíčátka!
Tak znovu, museli jste si všimnout, že už je tu menu... Nejsou tam nějaké rubriky a ani některé nebudou, chci to trochu upravit a něco odstranit, přidat a tak...
S láskou Care
 
 

Reklama