Informační koutek & Změny

Problémy

1. července 2014 v 20:55 | Caroline Black
Ahojda lvíčátka!
Určitě jste si všimli, že jaksi zmizelo menu. Stalo se to, když jsem chtěla přejmenovat jednu rubriku a mezitím... selhal internet. Snažím se to opravit, ale... řekněme, že to bude ještě chvilku trvat...

Doufám, že u dalšího článku to bude v pohodě...
S láskou Care

Oživení blogu + opožděná informace o rezignaci

29. června 2014 v 18:40 | Caroline Black
Ahojda lvíčátka!
Mé jméno je Caroline Black a ode dneška se budu (doufám) starat o blog. Jsem zde prvačka - což bych samozřejmě chtěla změnit - a v mudlosvětě budu navštěvovat primu na osmiletém gymplu. Na Hrádku mě můžete potkat i v HKF, kde se starám o Kaňoury. A co chci dělat s blogem?
Zatím s blogem nic zásadního neplánuji, jenom přemýšlím o měsíčních reportech + bych chtěla na začátku září udělat článek "Léto v mudlosvětě" - pokud se tedy někdo zapojí... Jednak bych byla ráda, kdyby mi někdo chtěl pomoci, takže pokud máte zájem, tak mi napiště buď na mail ( caroline.black@email.cz ) nebo do komentáře, budu moc ráda..
A teď ta smutná zpráva, která už je měsíc a den (abych byla přesná) známá - Fab podala rezignaci a vzdala se postu prefektky. A myslím, že můžu za celý nebelvír říct, že nám, Fab, budeš chybět a že ti děkujeme za práci, čas a péči, kterou nám věnovala.

A tím bych se s vámi rozloučila a řekla bych, že se uvidíme u dalšího článku!
S láskou Care

Velká aktualizace!

18. září 2013 v 19:19 | Misskass

Zdravím lvíčátka!


Přináším Vám na blog hned několik novinek . Asi nejspíš začneme tou, která je vidět na první pohled - nový design! To jsem totiž jednoho krásného večera dostala strašnou chuť něco tvořit, ale neměla jsem co, a potom mě to napadlo! Vždyť přece nebelvírský blog měl už dlouho ten jednoduchý a okoukaný vzhled a tak jsem se do toho hned pustila. Musím se přiznat, že je to poprvé, co jsem se pustila do trošku složitějšího designu blogu a navíc s blogem zas tolik neumím , což znamená, že současná verze se o něco liší od té původní, protože jsem zapomněla, že na blog nemůžu dát rámeček jaký chci, takže jsem ho musela hodně zúžit, nebudu vám lhát, dost to na kvalitě výsledku ubralo , ale není to zase snad taková hrůza .

Omluva

6. ledna 2013 v 12:01 | Juls Lianová
Moje drahá lvíčátka,
měla jsem teď poněkud fofr a nestíhala jsem se starat o blog. Velmi se za to stydím, ale co nadělám. Proto se velmi omlouvám, ode dneška se budu blogu věnovat.. Slibuji..

Prosím Vás všechny, co máte hodně volného času, kreativní mysl a zkušenosti s blog.cz, budu moc a moc ráda, když mi pomůžete.. Vždyť toto je blog Nebelvíru a bylo by fajn, kdyby tu byly příspěvky od více lvíčat.. :)

PS: Děkuji Alexičce za report z listopadu.. :))

Juls

Další školní rok

2. září 2012 v 13:37 | Sylvians
Blíží se nám další jak mudlovský, tak hrádkovský školní rok 2012/2013. A jak to bude s naší blogem dál?
Nevím, co přesně (pokud něco) má v plánu Alex (musím se s ní ještě domluvit), ale od příštího týdne opět začnu (snad i pravidelně) dělat reporty. Články jsou jako vždy vítány. Myslím, že to je tak nějak vše, co jsem vám chtěla říct. Pěkný začátek školy.

Blogové novinky

6. dubna 2012 v 17:21 | Alexandra Gryffin- Fox
Napadlo mě trochu si pohrabat ve starém systému a dle míry osvědčenosti vyhodit a přibrat nové věci. Aby to bylo trochu přehledné, dáme si to v mých oblíbených putíkových bodech.

Přání krásného nového roku

1. ledna 2012 v 0:00 | Alexandra Gryffin- Fox
Za pár hodin se opět restartuje systém a my začínáme od začátku. Dokonalý čas pro bilancování a předsevzetí. Dáváte si někdy nějaká? Já snad nikdy nic neměla. Konec roku totiž nevnímám jako nějakou důležitou událost. A zatímco budou všichni slavit, já si otevřu vínko a budu si spokojeně číst Píseň ledu a ohně. A málem bych zapomněla, přeju vám krásný nový rok! :)
PS. Schválně, těšíte se na příští koncosvětovou hysterii?

Jak můžu pomoct blogu?

30. prosince 2011 v 13:01 | Alexandra Gryffin- Fox
Jelikož se ve Vzkazíku objevil dotaz, který se týkal našeho blogu, rozhodla jsem se napsat malý informační letáček o tom, jak se vy můžete zapojit do chodu blogu. Snad vám to odpoví na vaše otázky a třeba vás to trochu ponoukne k činnosti. :) Nezapomínejte, že my ostatní jsme také jenom lidi a nemůžeme tvořit veškerý obsah úplně sami.

Informační

20. října 2011 v 15:29 | Alex Gryffin- Fox
Vypadá to, že se mi konečně splnilo moje úsilí dostat se do zahraničí jako au pair a proto od zítřka do druhého listopadu nebudu v dosahu internetu. Nebojte, nebude to tak pořád, jenom ta rodina, ke které jedu, odjíždí na pracovní turné, kde budu mít jejich dcerku na starosti 24 hodin denně a pravděpodobně bude nulová šance připojení. O reporty jsem požádala Syl, se zbytkem na mě budete muset počkat. :)

Nový design

10. října 2011 v 0:04 | Alex Gryffin- Fox
Dala jsem dohromady tři nějaké návrhy, ze kterých bych vám chtěla dát vybrat. A nebyla bych to já, abych vám k nim něco nenapsala.
Anketu najdete na konci článku a jsou zde i možnosti zachování původního designu nebo úplně jiného návrhu. Hlasování je samozřejmě anonymní.
 
 

Reklama