Měsíční report

Měsíční report - Prosinec 2014

11. ledna 2015 v 19:10 | Caroline Black
Nazdárek lvíčci moji!
Vítejte u dnešního článku, kterým je report z nejkouzelnějšího měsíce - z Prosince. Tento měsíc jsme byli aktivní a plní života, přestože jsme se ze začátku měsíce byli lehce 'smutní' z Kleiného odchodu, radost a vánoční atmosféra nám znovu nasadila úsměv zpátky na tvář... Je tedy čas trošku zavzpomínat a připomenout si naše zážitky z Prosince.

Měsíční report - Červenec 2014

2. srpna 2014 v 23:05 | Caroline Black
Ahojda lvíčátka!
Slíbila jsem vám, že první sobotu v měsíci zde bude report za červenec, a... Tak je tady! Bude kratší, než by třeba normálně byl, protože jsou prázdniny, a lvíčat na koleji moc není... Samozřejmě že až bude normálně škola, články budou delší, protože bude větší aktivita na koleji...
A zase se vám chci nazačátku omluvit, že ve středu nebyl článek (pokud čtete blog, určitě jste si všimli, že se snažím články psát ve středu a v sobotu), jenže jsem byla na dovolené a nějak nezbyl čas, nebyla ani moc nálada (prostě jsem chtěla odpočívat...) a hlavně nebyl prostor, já vám to vysvětlím... V tom penzionu byla wifi a měla pokrývat celý ten prostor, jenže ten dům byl starý a měl stěny z jiného materiálu než dnes a wifi byla jenom na chodbě před koupelnou a v koupelně. Se sestrou jsme si tedy s tabletem, když jsme něco chtěli na internet, sedali před koupelnu na židli, která byla strašně nepohodlná. A já bych něco napsala, kdybych u toho mohla třeba ležet, ale jak jsem řekla (respektive napsala) nebyl čas ani nálada, takže... No nic, teď tedy na report!

Předposlední a poslední týden měsíce Října

30. října 2013 v 17:44 | Misskass

Týdenní report

 
Dnešní týdenní report bude vlastně 14 denní report. To z toho důvodu, že jsem nestíhala a taky se mi do toho upřímně ani moc nechtělo :D Nicméně, jdeme na to ;)

Druhý týden měsíce října

16. října 2013 v 18:38 | Misskass

Týdenní report

 
Chápu, jsem nenapravitelná :D To už je zkrátka v mé povaze, že jsem nedochvilná, ale budu se to opravdu snažit nějak držet pod kontrolou ;) Nicméně, nebudu to zdržovat, shrnutí z druhého týdne října je tu :)

První týden měsíce října

11. října 2013 v 17:19 | Misskass
Milá lvíčata, opravdu moc se vám omlouvám. Celý týden jsem byla myšlenkami úplně někde jinde a na nějaký report jsem si vůbec nevzpomněla :P Doufám, že tohle byla vyjímka. I z toho důvodu je tento report jen ohledně věcí co se staly do 7. října a to proto, aby ten následující nebyl totožný s tímhle, snad ho tentokrát dám včas :)

Poslední týden měsíce září

1. října 2013 v 22:42 | Misskass

Týdenní report

 
Zdravím lvíčata! Asi si říkáte, proč je tenhle report až v úterý, když měl být včera nebo předevčírem. Čekala jsem na výsledky voleb HR, abych to do tohohle týdne mohla rovnou šoupnout ;) Musím se přiznat, že jsem Hrádek zrovna moc nesledovala, ale snad to do kupy nějak dám :)

Předposlední týden měsíce září

23. září 2013 v 15:54 | Misskass

Týdenní report

 
Zdravím vás v jámě lvové. Opět tu máme týdenní report po opravdu strašně moc dlouhé době. Ještě než jsem se ujala správy blogu, byl tento report moje nejoblíbenější část a ždy jsem se na něj těšila. Snad to zvládnu alespoň trochu tak dobře, jako mé předchůdkyně. Je můj první, tak mě neukamenujte :D

Listopadový report

1. prosince 2012 v 15:04 | AGF
Prosinec na nás zaútočil chladným ostřím svého meče a nám nezbývá nic jinačího než se choulit pod dekou u teplého čaje. K tomu si nechte chutnat nový report z měsíce listopadu s bonusovým obrázkem pro pobavení. :)

Report z měsíce října

4. listopadu 2012 v 12:50 | Julie Lianová
Ahoj, máme tu report z měsíce října. :))

Report z měsíce září

6. října 2012 v 19:30 | Julie Lianová
Report z měsíce září a začátku října

Milá lvíčátka,
možná jste zaregistrovali, že se poněkud měnilo obsazení lidiček, co se budou o blog starat a tak jsem tu já a Eliza Elizabetha Smithi a třeba se k nám přidá ještě někdo další. Protože od začátku roku ještě nebyl žádný report, udělám souhrnný report z měsíce září a toho malého kousku října až do dnešního dne.. Takže se nelekejte, že bude trošku delší Smějící se..

Dění na blogu
  • Blog opět ožívá, postupně budou přidány soutěže, články.
  • O blog se nyní starám já (Jul Lianová) a Eliza Elizabetha Smithi.
  • Opět rozjíždíme report
 
 

Reklama